Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

Bora kardeşim,

Malum sebeplerden dolayı yıllık izinlerin iptal edilmesi nedeniyle maalesef foruma katılamayacağız, bu nedenle aşağıda yazılı isimlerin (Tokat tan) buluşma listesinden silinmesini istiyorum.

Murat AYABAKTI

Kemal CEYHAN

Veli GÜNAYDIN

Güzel ülkemde birliğin, beraberliğin ve huzurun sağlanması dileğiyle, mutluluk dolu ortamlarda görüşmek dileğiyle... :uzgun:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar,

Renklerin belirlenme konusu yönetmelikte açıkça belirtilmiştir. Renk belirleme konusunda referans olan kişilerin öncelikle forum buluşmalarının çoğuna katılmış, buluşmaya gelen oyuncuların seviyelerini az çok bilen ve yeni katılımcılara göre karşılaştırabilecek kişiler olması gerekmektedir. Son karar (diğer tüm anlaşmazlık durumlarında da olduğu gibi) forum yönetimine aittir. Lütfen renk konusunda büyük tartışmalara girmekten kaçınıp kararlara saygı gösterelim. Takımların son aşamada oluşturulabilmesi için bildiğiniz gibi renk dengesine ihtiyacımız var. Bu yüzden de kaydırmalar yapabiliyoruz. Son aşamada olabildiğince adil bir dağılım yapmaya çalışacağız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Okumadım malesef :frust: . Neyse yarın arayıp neler yapılabilir öğreneyim. Fark verip gidişi Cumartesiye alabilirsem sorun çözülebilir.

Aman Necati Bey, ne yap et gel lütfen! Sen olmazsan ben ne yaparım malum örgüt karşısında? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Suat abi merak etme sen. Bora ile birlikte hassas bir çalışma yürütüyoruz. İnce eleyip sık dokuyoruz renkler konusunda. Takımların denk güçlerde olması için elimizden geleni yapacağız. Elbette ufak tefek sorunlar olacak, o da büyük ihtimalle oyununu bilmediğimiz oyunculardan kaynaklı olacak. Zaten Bahadır gibi, Bora gibi kırmızıların olduğu yerde takım dengeleri muhakkak gözetilecek, bundan şüpheniz olmasın. Ama Bora'nın da dediği gibi, yönetmelikte belirttik; eğer sayılar eşit dağılmazsa mecburen renk kaydırmaları olacak. O noktada maalesef yapabileceğimiz bir şey yok. Ben en son buluşmada elime 2 yıl raket almamış olmama rağmen mavi yazılmıştım mesela. Bizim takımın kırmızısı da Cihad Ezgi idi. Var sen düşün gerisinu :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..