Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

dibimdeki turnuvaya maalesef aynı tarihlerde acılan ve ekme sansımın olmadıgı kursum yuzunden katılamıyorum. uzulerek ismimin silinmesini rica ediyorum.

en kotu ihtimalle pazar oglene kadar gelip forumdaslarla cay icerim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turnuvaya katılacak tüm üyelerimize başarılar ve güzel bir hafta sonu geçirmelerini diliyorum.

İstanbul buluşmasına elimde olmadan katılamıyorum bu sene beraber olamayacağım sizlerle. Ama eminim ki çok güzel bir organizasyon olacak bundan şüphem yok. Bu nedenle organizasyonu bu sene üslenen Pendik belediyesine ve antrenörü Murat hocama ayrıca işlemesinde yardımcı olan Bora ve Çağan kardeşime çok teşekkür ediyorum.

Bir sonraki buluşmalar için yeni projeler üzerinde çalışıyoruz yaşadığımız küçük sorunları ortadan kaldırmak amaçlı düzenlemeler düşünüyoruz. Bunları arkadaşlarla paylaşıp oluşturdukyan sonra ortak fikirlerinize sunacağız.

Biz güzel bir forum ailesiyiz. Birlik ve beraberlik hoşgörü ve centilmenlik ruhunu hiç bir zaman unutmadan hepinize saygı, sevgi ve selamlarımı iletiyor tekrar başarılar diliyorum.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.Bende bu sene ilk kez katilacağım şuan için istanbul dışına çıkma şansım pek olmadığı için bu fırsatı değerlendirmem gerektiğini düşündüm.Bu sıcak ortama katılacak herkese başarılar ve iyi eğlenceler dilerim Hakan Yıldırım (keşifçi) Bora kardeşim kafan karısmasın beni ekledin :-)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T Shirt Bedenlerini belirtmemisim onları belırteyım

:bye: Ayhan Özkaymaz Medium

:down: Mustafa Özkaymaz Large

:thup: Yavuz Özmen Medium

:thup: Ekrem Demirci Large

Bahadır Bulutlar Medium

Bahadır sadece ferdılere gelebılecek okulundan dolayı onu pembe yapabılır mıyız ? Bır de yıldıray nasıl mavı gecen sene samsunda kök sökturmustu pekcok oyuncuya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..