Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

listede yeşil olup mavide şampiyonluğa ulaşacak kadar iyiler var gökhan yasim hocamız mesala yeşille alakası yok masmavi olması lazım

aynı şekli bilal olgunda görüyorum mavi olarak yazdırmış sevyesi kırmızıyı doldurmuş tam kırmızı olmuş samsunda 3 maç yaptım kendisi ile set dahi alamadım :)

en son kırmızıya ihtiyaç dulursa değerlendirilir diye düşünüyorum :) :) :)

Yakalandın Gökhan :bye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

listede yeşil olup mavide şampiyonluğa ulaşacak kadar iyiler var gökhan yasim hocamız mesala yeşille alakası yok masmavi olması lazım

aynı şekli bilal olgunda görüyorum mavi olarak yazdırmış sevyesi kırmızıyı doldurmuş tam kırmızı olmuş samsunda 3 maç yaptım kendisi ile set dahi alamadım :)

en son kırmızıya ihtiyaç dulursa değerlendirilir diye düşünüyorum :) :) :)

Eyvah eyvah Bilale çok atar yaptık
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşması yarışma talimatını okumayanlar lütfen bir kez daha okusunlar. Başkası adına kayıt yapılabilir denildi, doğru. Ancak bu kişiler üye mi, değil mi? Üyelerse kullanıcı adları mutlaka belirtilmeli. Aksi halde adları listeye yazılmayacak, yahut yeni bir düzenleme yapmak durumunda kalacağız. Bir ikincisi de sürekli aynı isimler mesaj atılıyor. Lütfen biraz dikkat edelim buna..

Not: Turnuva organizatörlerinin belirttiği isimler için üyelik şartı aranmamaktadır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an turnuvaya kaç kişi katılacak, hangi renkten kaçar kişi olacak bilemiyoruz. Ancak 3'erli takımlar oluşturduğumuzda en büyük sorun arta kalan oyuncu ya da oyuncular olacak. Bunu çözmek için geçmiş yıllarda 4'er kişilik takımlar oluşturmuştuk. Fakat arta kalan oyuncu sayısı 2 olursa, bu 2 kişiden bir takım oluşturabiliriz. 3. adam yerine de çift maçı yapılarak bu sorunu çözmüş oluruz.

Bu arada Gökmen Yılmaz kopkoyu bir kırmızıdır Bora, kendisi tevazu göstermiş. Karışıklık olmasın diye sen kendisini ve arkadaşını birer renk kaydır :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an turnuvaya kaç kişi katılacak, hangi renkten kaçar kişi olacak bilemiyoruz. Ancak 3'erli takımlar oluşturduğumuzda en büyük sorun arta kalan oyuncu ya da oyuncular olacak. Bunu çözmek için geçmiş yıllarda 4'er kişilik takımlar oluşturmuştuk. Fakat arta kalan oyuncu sayısı 2 olursa, bu 2 kişiden bir takım oluşturabiliriz. 3. adam yerine de çift maçı yapılarak bu sorunu çözmüş oluruz.

Bu arada Gökmen Yılmaz kopkoyu bir kırmızıdır Bora, kendisi tevazu göstermiş. Karışıklık olmasın diye sen kendisini ve arkadaşını birer renk kaydır :D

Başka bir gökmen daha var Gökmen Öçal onla karıştırıyorsunuz sanırım. O dediğiniz gibi kırmızı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İstanbul'da olması dolayısıyla rekor katılım kaçınılmaz. Ancak esas mesele; bu kalabalıkla nasıl başedilecek.100-120 kişilik buluşmalarda bile oldukça zorlanılmıştı çünkü.

Değinmek istediğim bir diğer nokta da renk meselesi. Genelde diğer illerde düzenlenen buluşmalarda o bölgenin tanımadığımız oyuncularının seviyesini referans yoluyla halletmeye çalışsak da bazı ufak tefek sıkıntılar oluyordu. Bu sefer katılım çoğunlukla İstanbul'dan olacağı için pek zorluk çekmeyeceğiz. Elbette takımları denkleştirebilmek adına renk kaymaları muhakkak olacaktır ama öncelikle katılım listesine bir göz atıp herkesin gerçek seviyesine uygun rengi belirleyeceğiz. Eğer eşit bir dağılım yoksa da turnuva öncesi ve hatta turnuva günü kaydırmaları yapacağız.

Kırmızı renk; milli sporcu, lig oyuncusu ve katıldığı turnuvalarda genellikle final oynayan ve sampiyon olan oyuncuları temsil eder.

Mavi renk; orta seviye, katıldığı turnuvalarda gruptan çıkıp birkaç tur geçen, bazen de derece yapan oyuncuları temsil eder.

Yeşil renk; yeni başlayanları ve katıldıkları turnuvalarda genellikle teselli turnuvasının değişmezi olan oyuncuları temsil eder.

Merhaba Arkadaşlar,

Turnuvaya katılım konusunda, sayının fazla olması sıkıntı yaratır mı endişesi ile ilgili bir açıklama ve bilgilendirme yapmak istiyorum.

Pendik Sülüntepe Spor Kompleksinde yapacağımız 13.Forum Buluşması Turnuvası için 9 masalık 2 adet salonumuz hazır olacaktır. Yani ihtiyaç halinde toplamda 18 masada turnuva oynanacaktır. Beklentimiz turnuvanın en yüksek katılımda olması. Tüm masa tenisi severleri bekleriz.

Ayrıca turnuvada dereceye giren sporculara masatenisimarket.com tarafından çeşitli ödüller verilecektir.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..