Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

Rekor olacak mı acaba merak içerisindeyim B)

İstanbul'da olması dolayısıyla rekor katılım kaçınılmaz. Ancak esas mesele; bu kalabalıkla nasıl başedilecek.100-120 kişilik buluşmalarda bile oldukça zorlanılmıştı çünkü.

Değinmek istediğim bir diğer nokta da renk meselesi. Genelde diğer illerde düzenlenen buluşmalarda o bölgenin tanımadığımız oyuncularının seviyesini referans yoluyla halletmeye çalışsak da bazı ufak tefek sıkıntılar oluyordu. Bu sefer katılım çoğunlukla İstanbul'dan olacağı için pek zorluk çekmeyeceğiz. Elbette takımları denkleştirebilmek adına renk kaymaları muhakkak olacaktır ama öncelikle katılım listesine bir göz atıp herkesin gerçek seviyesine uygun rengi belirleyeceğiz. Eğer eşit bir dağılım yoksa da turnuva öncesi ve hatta turnuva günü kaydırmaları yapacağız.

Kırmızı renk; milli sporcu, lig oyuncusu ve katıldığı turnuvalarda genellikle final oynayan ve sampiyon olan oyuncuları temsil eder.

Mavi renk; orta seviye, katıldığı turnuvalarda gruptan çıkıp birkaç tur geçen, bazen de derece yapan oyuncuları temsil eder.

Yeşil renk; yeni başlayanları ve katıldıkları turnuvalarda genellikle teselli turnuvasının değişmezi olan oyuncuları temsil eder.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Merhaba Turnuva için hazırlıklarımıza devam ediyoruz.

Turnuvaya katılacak olan tüm katılımcılara ÜCRETSİZ olarak turnuva anı forması hediye edilecektir.

Tüm katılımcılara 2 Gün öğle yemeği Pendik Belediye Spor tarafından ücretsiz verilecektir.

Otel ile salon arasında servis olacaktır.

Spor salonunda gün boyu ücretsiz çay - kahve ikramı olacaktır.

KONAKLAMA BİLGİSİ

Veterinerlik Misafirhanesi 3 Kişilik Oda Kişi Başı 35 TL. (Kahvaltı Yok)

Tel: 0 216 390 12 80 / 188

Elif Otel ** 2 Kişilik Oda Kişi Başı 50 TL (Oda Kahvaltı)

Tel : 0 216 375 06 66 1 Kişilik Oda 80 TL (Oda Kahvaltı)

Hüseyin Ağa Hotel ** 1 Kişilik Oda 90 TL (Oda Kahvaltı)

2 Kişilik Oda Kişi Başı 60 TL (Oda Kahvaltı) Aile için uygun

Tel : 0 532 134 94 33 3 Kişilik Oda Kişi Başı 55 TL (Oda Kahvaltı) Aile için uygun

Agrigento Penotel *** 1 Kişilik Oda 140 TL (Oda Kahvaltı)

Tel :0 216 390 18 52 2 Kişilik Oda Kişi Başı 90 TL.(Oda Kahvaltı) Aile için uygun

(Ücretsiz Açık Havuz İmkanı)

Görüşmek dileği ile İYİ GÜNLER

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bora bey forumda yeniyim de beni de eklermisiniz

Rıdvan ŞAHİN VAN beden XL

renk beyaz :)

NOT: evim çok yakın olduğu için kıskananlar oldu bende evi sattım VAN a taşındım ahahah

Nereye gidersen git peşindeyiz :hehehe: kaç sanda kurtulamazsın :isterim:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çağan kayınçosunu eltisini yazdırmış sonra da kural uyduruyo bence

rıdvancım o salon bence 120 kişi alır tüm forum senin evdeyiz.. çay bişirmekten helak ol bu sıcakta

erciş teyim ben buranın forehand spini meşhur gelirken getireyim mi saçlı solak :bonus:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora süpersin nereden buldun o zaman kulağından tutup getirmiştim. Şimdi kulak işe yaramıyor ikna edebilirsem neden olmasın.

erdinç abi'nin (takefiree) buluşmada çektiği resimleri karıştırırken buldum :) çektiği tüm resimleri forumda paylaşmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşması yarışma talimatı hazır. Tufan abinin onayını aldık, Bora da son haline onay verdikten sonra büyük ihtimal akşama yayınlanır. En belirgin kural şu; foruma üyelik olmazsa olmazımız. Buluşmaya katılmak isteyenler en geç buluşmadan bir gün öncesine kadar foruma üye olarak bu başlıktan veya özel mesaj yoluyla Bora Dileri'ye kayıtlarını yaptırabilir. Üye dahi olsanız, son belirtilen tarihe kadar isminizi katılımcı listesine yazdırmazsanız buluşmada yer alamazsınız. Elimizde turnuva öncesi bir liste olması turnuvanın selameti, takımların güç dengesi, ferdi turnuva gruplarının adil olabilmesi için oldukça önemli. Lütfen duyanlar duymayanlara söylesin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağan merhaba

Böyle büyük ve zor bir organizasyonu üstlenen Pendik Belediyesi antrenörü Murat Kırbaş kardeşime, Tufan Yalçın'a, sana, Bora'ya ve emek veren herkese çok teşekkür ediyorum.

Daha önceki organizasyonlardada gündeme getirilip uygulanan ve bence bu turnuvanın amaç ve ruhuna aykırı olan bir konuyu belirtmek istiyorum. Şöyleki, bu turnuva masa tenisi org sitesi üyelerinin birlik, beraberlik, dostluk, arkadaşlık temalarının kaynaştırılmıştı smacıma yöneliktir. Bu sebepten, neden son gün üye olunsa dahi turnuvaya herkes dahil ediliyor? Bu sitenin ruhunu bilmeyen, şu yada bu şekilde hiç yazı yazmamış yada bir şekilde yol gösterici olmamış insanların turnuvaya alınması bana çok mantıklı gelmiyor. Zaten katılacak kişi sayısıda oldukça fazla birde bu site ile alakası olmamış yada olmayan kişiler dahil edilerek diğer üyelerin şevki kırılıyor? Lütfen bu konuyu tekrar değerlendirin. Selamlar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..