Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması

Recommended Posts

şu ana kadar sadece 2012 kocaeli forum buluşmasına katıldım.O zaman yeşil yazılmıştım.(Tenise yeni başlamıştım )

diğer forum buluşmalarına çok istediğim halde katılamadım.

Aradan geçen 4 senede oyunumu geliştirdim ama kırmız torba mı ??? :frust: şu an için mümkün değil. en az 4 sene daha çalışmam lazım..

kısacası mavi torbaya ismimi yazarmısını Bora.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese Merhaba;

Forum buluşması için Bora ile birlikte bir yarışma talimatı hazırlama sürecindeyiz. Yarın son hali netleşmiş olur. Tufan abinin de onayından geçtiği taktirde buradan ve facebook üzerinden yayınlayacağız.

Şu ana kadarki forum buluşması tecrübelerimizden yola çıkarak yaşanabilecek tüm olumsuzlukları en aza indirmek, hatta hatta tamamen ortadan kaldırmak niyetindeyiz. Geçmiş yıllarda yaşanan en büyük sıkıntı tanımadığımız, bilmediğimiz oyuncuların salonu turnuva esnasında terketmeleriydi. Herkese kapımız maalesef açık değil. Yarışma talimatında da belirteceğiz, foruma üye olmayan yahut üye bir arkadaşı vasıtasıyla adını "buradan" yazdırmayan kimse (milli sporcu dahi olsa) turnuvada yer alamayacak. Bu çok önemli, çünkü bu organizasyonu yıllardır var eden oluşum masatenisi.org yönetimi ve üyeleridir. O yüzden isim yazdırılacak mecra yalnızca burasıdır. Bu husus çok önemli. Bunun duyurusunu gerek sosyal medya üstünden, gerekse ulaşabileceğimiz tüm mecralardan yapacağız. Turnuvadan bir gün öncesine kadar ismini Bora'ya yazdırmayan kimse turnuvada yer alamayacak.

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Tekrar görüşmek üzere efenim :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca Bursa'ya sitem etmeden geçemeyeceğim. Herhalde bir 4-5 yıldır Bursa adı geçer forum buluşmasının bahsi açılınca, bir ara bayağı da isteklilerdi buluşmayı düzenleme hususunda. Dernek ha açıldı ha açılacak, muhakkak düzenleyeceğiz diyorlardı ama herhangi bir adım gelmedi bir daha. Olsaydı Bursa buluşması efsane olabilirdi. Hem gezilecek tarihi yerler, hem de yemekler açısından. Acaba Bursa da hedef 2023 diyenlerden mi :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

Pendik Belediye Spor olarak herkesin memnun olacağı bir turnuva organize etmeyi ümit ediyoruz.

Konaklama için Pendik Veterinerlik Kontrol Enstitüsü Misafirhanesi ile görüşüldü. Misafirhane Pendik sahilde ve bu bölgede güzel bir gezi alanı, yat limanı, alışveriş merkezi, restoranlar ve kafeler mevcut. Kahvaltı dahil konaklama ücreti 55 TL.

Burada konaklamayı düşünen arkadaşlar 0 212 390 12 80 numaralı telefondan dahili 188'i çevirerek yerlerini direk olarak ayırtabilirler.

Farklı otel ve misafirhaneler ile şuan görüşüyoruz. Cevap alınca onlar hakkında da bilgi vereceğiz. Bu bölgede devlet üniversitesi olmadığı için maalesef öğrenci yurdu da bulunmuyor. O yüzden misafirhanelere bakıyoruz.

Herkese İYİ GÜNLER...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar,

Pendik Belediye Spor olarak herkesin memnun olacağı bir turnuva organize etmeyi ümit ediyoruz.

Konaklama için Pendik Veterinerlik Kontrol Enstitüsü Misafirhanesi ile görüşüldü. Misafirhane Pendik sahilde ve bu bölgede güzel bir gezi alanı, yat limanı, alışveriş merkezi, restoranlar ve kafeler mevcut. Kahvaltı dahil konaklama ücreti 55 TL.

Burada konaklamayı düşünen arkadaşlar 0 212 390 12 80 numaralı telefondan dahili 188'i çevirerek yerlerini direk olarak ayırtabilirler.

Farklı otel ve misafirhaneler ile şuan görüşüyoruz. Cevap alınca onlar hakkında da bilgi vereceğiz. Bu bölgede devlet üniversitesi olmadığı için maalesef öğrenci yurdu da bulunmuyor. O yüzden misafirhanelere bakıyoruz.

Herkese İYİ GÜNLER...

Bahsettiğiniz misafirhane, aile ile kalabileceğimiz bir yer mi? Eğer bekarların kalacağı bir yer ağırlıklı ise otel öneriniz makbule geçer.

Bu arada tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle Bursa dan selamlar.Cagan baya sitem ediyor ama bizler üyeyiz.Keşke her sene Bursa da form buluşması olsa.Başkan ve yönetim varken biz karışamıyoruz.Bizler üye oyuncularız.İnşallah ileride olur.

Bursa dan katılıyorum. Aydın DEMİRKOL: KIRMIZI..

Tsort Bedeni.:XL Beden.

Aydın abi selamlar;

İnsan sevdiğine sitem edermiş, yıllardır birçok üyenin beklentisi ve arzusu buluşmanın Bursa'da yapılması yönündeydi. Kaldı ki buluşmalara ekseriyetle üyeler vesile oluyor. Bizler Bursa Veteran derneğinden direk bi beklenti içerisinde değiliz zaten. Ama eminim orada bu işi halledebilecek, Belediye, salon, sponsor vs bulabilecek üyeler mevcut. Birazcık buna üzülüyoruz. Belki ciddi bir gayret vardır da biz göremiyoruzdur, bilemiyorum.

Buluşmada görüşmek üzere :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..