Jump to content
Masatenisi.org Forum

Öğrenecek Yer/kişi - Yardım - Yol Gösterme

Recommended Posts

Selamlar arkadaşlar,

Forumda ve masa tenisinde yeniyim, ancak çok fazla meraklıyım. Forumu bayağı inceledim. Daha önce de acemiliğime gelip benzer bir konu açtım. Ancak tek başına birşeyi öğrenmek çok zorlayıcı ve zaman açısından sıkıntılı oluyor. Asıl sorun şu oluyor ki doğru yapıp yapmadığını bilmiyorsun. Şu an işsiz kaldığım için bolca vaktim var ve en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Büyükçekmece tarafında oturuyorum ve Büyükçekmece-Yenibosna arasında kurs-dernek-kişi v.b. faydalanabileceğim durumlar varsa yazar mısınız? Şu an işsiz olduğumdan ötürü tabi kii utanarak söylüyorum ki önceliğim ücretsiz olması oluyor( Keşke paran olsa da en iyi ücretleri verebilsem karşılığında :( , ancak bu dönem böyle işçilik zor zanaat:))

eğer tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ücretli olan yerlerin fiyatlarını yazarsanız ayrı bir sevinirim :). He gel ben sana öğretirim iyi odun şekillendiririm derseniz inanılmaz sevinirim :)))

Sürçü lisan affola..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni Bosna Radar Mevkii nde Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi var. Oradaki arkadaşlar yardımcı olur

Evet orayı okudum forumda, peki siz orada mısınız? Yahut tanıdığınız varsa beni birine yönlendirebilir misiniz acaba? Eskiden canlı yayın grafikeriydim sanırım orada bilardo turnuvası için gitmiştik NTVspor

ile yanlış hatırlamıyorsam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahcelievler muhsin yazıoğlunda carsamba cuma cumartesi günleri masatenisi günü

hafta içi ama saat 18.00 dan sonra oyuncular gelmeye başlıyor giriş 10 TL aylık 50 TL pazar günüde Turnuva oluyor

Size yakın birde beylikdüzü kürtür merkezi var orasıda pazartesi günü hariç hergün acık 19.00 a kadar

giriş ücreti yok ama zaman sınırlaması var sıra ile oynanıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahcelievler muhsin yazıoğlunda carsamba cuma cumartesi günleri masatenisi günü pazar günüde Turnuva .

hafta içi ama saat 18.00 dan sonra oyuncular gelmeye başlıyor giriş 10 TL aylık 50 TL

Size yakın birde beylikdüzü kürtür merkezi var orasıda pazartesi günü hariç hergün acık 19.00 a kadar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bahcelievler muhsin yazıoğlunda carsamba cuma cumartesi günleri masatenisi günü pazar günüde Turnuva .

hafta içi ama saat 18.00 dan sonra oyuncular gelmeye başlıyor giriş 10 TL aylık 50 TL

Özelden forumdan bir arkadaş bahçelievlerden bahsetti daha gidemedim ancak kesin gideceğim. Beylikdüzü Kültür Merkez'ine gittim. Zaman sınırlaması olmasına rağmen boş olduğu için canımızın suyu çıkana kadar oynayabildik :). Cevap için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..