Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Yetme Bir Meraklı

Wuruthai

Recommended Posts

Selamlar,

Geçte olsa masa tenisine yeni merak salan 28 yaşında bir "yeni yetmeyim". Tabii ki geç merak salmanın zorluklarını yaşıyorum. Forumu bayağı bir inceledim ve hiç birşey bilmeyen biri olarak bile faydalandığımı düşünüyorum. Sanırım gayet profesyonel arkadaşlar var. Ben de kendimi geliştirmek ve geliştirirken bu heyecanı yaşamak istiyorum. Çok fazla oynamışlığımda halihazırda yok açıkçası. Şu an işsiz kaldığım için bu yönde kendimi geliştirebilirim diye düşünüyorum. Daha önce internet forumları hakkında da çok fazla tecrübem yok bu yüzden cümlelerimi direkt kurmaya çalışacağım.

Araştırmam sonucunda toplu olarak yol gösterecek görsel eğitimler bulamadım illa ki vardır. Yeni başlayan birinin daha hızlı yol alabilmesi için bu tip kaynak ve ya önerileri olan deneyimli arkadaşlar varsa yardımcı olursa teşekkür ederim. Çabuk öğrenirim ancak çok yetenekli biri olduğumu söyleyemem :). Kısacası yeni başlayan bu arkadaşınıza yol gösteriniz lütfen :)

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam gordugun gibi forumda buna benzer pekcok konu olsa da duzgun bir cevap yok

nedeni de yazarak masa tenisi anlatılmaz / anlasılmaz.

siz bir video cekip koyun foruma bakın nasıl yerden yere vuruyorlar sizi :) en azından videodan seviyeniz / eksikleriniz / fazlalarınız gorunebilir.

anadolu yakasında pekcok dernek var, ya da avrupa yakasında muhsi yazıcıoglu spor kompleksi var buralara ugrayabilirseniz ve sanslı gununuzdeyseniz yardımcı olacak birileri mutlaka cıkacaktır. ramazan dolayısı ile salonlar biraz bos da olsa bayramdan sonra bol bol oyuncu bulabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam gordugun gibi forumda buna benzer pekcok konu olsa da duzgun bir cevap yok

nedeni de yazarak masa tenisi anlatılmaz / anlasılmaz.

siz bir video cekip koyun foruma bakın nasıl yerden yere vuruyorlar sizi :) en azından videodan seviyeniz / eksikleriniz / fazlalarınız gorunebilir.

anadolu yakasında pekcok dernek var, ya da avrupa yakasında muhsi yazıcıoglu spor kompleksi var buralara ugrayabilirseniz ve sanslı gununuzdeyseniz yardımcı olacak birileri mutlaka cıkacaktır. ramazan dolayısı ile salonlar biraz bos da olsa bayramdan sonra bol bol oyuncu bulabilirsiniz.

Biraz kendimi geliştirdikten sonra kesinlikle video koyacağım, şu an koymamın bir manası yok zaten :). Cevap için teşekkürler haklısınız dediğiniz gibi deneyeyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz kendimi geliştirdikten sonra kesinlikle video koyacağım, şu an koymamın bir manası yok zaten :). Cevap için teşekkürler haklısınız dediğiniz gibi deneyeyim

yanlıs calısırsanız duzeltmeniz daha zor olacaktır. bastan duzgun ogrenmeye bakın. hem vakit kaybetmemis hem de tekniginizi bozmamıs olursunuz. korkmayın o kadar cekin bir video :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yanlıs calısırsanız duzeltmeniz daha zor olacaktır. bastan duzgun ogrenmeye bakın. hem vakit kaybetmemis hem de tekniginizi bozmamıs olursunuz. korkmayın o kadar cekin bir video :P:

Herkesi böyle ağına düşürüyor, aman haa :whistle:

Bu arada, yanlış öğrenilen hareketlerin düzeltilmesi gerçekten zor. Yakın çevrenizde oynayanlar bulup onlardan faydalanabilirsiniz.

Youtube da bu konuda epey video var, faydası dokunabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkesi böyle ağına düşürüyor, aman haa :whistle:

Bu arada, yanlış öğrenilen hareketlerin düzeltilmesi gerçekten zor. Yakın çevrenizde oynayanlar bulup onlardan faydalanabilirsiniz.

Youtube da bu konuda epey video var, faydası dokunabilir.

:))) evet bayağı kaynak buldum başlangıç için. Teşekkürler yardım için

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..