Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Forum Üyesi

Levend

Recommended Posts

Sayın ledo aramıza hoşgeldiniz.

Bir tüyo vereyim ''şişko patates forehandi özürlü'' onur beyden uzak durun :hehehe:

Herşey gönlünüzce olsun.

Teşekkür ederim. Tavsiyenize maalesef uyamayacağım gibi gözüküyor. Ben de "şişko patates backhandi özürlü" olarak iyi anlaşacağız gibi gözüküyor. :)

levent abi hoşgeldiniz.

anladığım kadarıyla renkli birisiniz ve öğrenmeye açıksınız. bende fbvtt ye takılıyorum. pazar turnuvalrına gelıyormusunuz.

henuz tanışmadık ama tanışmak isterim

Hoş bulduk. Burada gelir gelmez öyle renkli kişilerle tanıştım ki, kendimi siyah beyaz görmeye başladım :)

FBVTT'ye hafta arası akşamüstü ve bazen Cumartesi öğleden sonra geliyordum.

Aslında kendimce Waldner'in bi alt kademesi oynadığımı düşünmeme rağmen, Ünal Hoca ile sıfırdan başladık. Mezun olmam tahminen 5-10 yıl sürer :)

Sağ alt baldır arka adelem üzerindeki fazladan 40kg ile öyle hoplayıp zıplamama isyan edip yırtılınca ve yazlığa taşınınca artık kısmetse Kurban Bayramı sonrasında sık sık geleceğim. Muhakkak görüşürüz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İhtiyar ve şişman sohbetlerini dinlemek güzelmiş..!

Ben de yıllar önce işyerimin kantininde 1 yıl kadar o kısa tırtıklı 5 tl lik raketlerle oynamıştım.. Sonra bir arkadaşım stiga 5 yıldız hazır raketi önermişti.. Ben de çok pahalı diye 3 yıldız olanını çok da ucuz olmayan bir fiyata almıştım.. Sonra pingpongu bıraktım.. Yaklaşık 7 yıl sonra oğlumun ısrarıyla okulda veliler arası turnuvaya katıldım.. 70 veli içinde çeyrek final oynadım. Zaten beni yenen adam da turnuva 2.si oldu. 1 yıl sonra ise 1.olmuş.. Ben de heyecanlandım.. İlk combomu m.tenisi. Com dan kafama göre yaptırdım.. O gunden beri (5 yıldır) buyuk bir aşk ile oynuyorum. Fakat uygun saat ve devamlı oynayabileceğim adam kıtlığı var..

Bu arada yaşım 43. Boy: 1,83 kilo: 88

Biraz kıskandırdım ama kusura bakmayın..! ☺

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İhtiyar ve şişman sohbetlerini dinlemek güzelmiş..!

Ben de yıllar önce işyerimin kantininde 1 yıl kadar o kısa tırtıklı 5 tl lik raketlerle oynamıştım.. Sonra bir arkadaşım stiga 5 yıldız hazır raketi önermişti.. Ben de çok pahalı diye 3 yıldız olanını çok da ucuz olmayan bir fiyata almıştım.. Sonra pingpongu bıraktım.. Yaklaşık 7 yıl sonra oğlumun ısrarıyla okulda veliler arası turnuvaya katıldım.. 70 veli içinde çeyrek final oynadım. Zaten beni yenen adam da turnuva 2.si oldu. 1 yıl sonra ise 1.olmuş.. Ben de heyecanlandım.. İlk combomu m.tenisi. Com dan kafama göre yaptırdım.. O gunden beri (5 yıldır) buyuk bir aşk ile oynuyorum. Fakat uygun saat ve devamlı oynayabileceğim adam kıtlığı var..

Bu arada yaşım 43. Boy: 1,83 kilo: 88

Biraz kıskandırdım ama kusura bakmayın..! ☺

Sayın vedaty aramıza hoşgeldiniz.

Yaşadığınız şehir bilgisi de verirseniz partner bulmanız kolaylaşır.

Bol masatenisli günler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..