Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Forum Üyesi

Levend

Recommended Posts

Foruma destursuz girip yazı yazmak, soru sormak, fikir belirtmek uygun olmaz diyerek, kendimi kısaca tanıtmak isterim.

İsmim Levent, yaşım 49 olmak üzere...

Masa tenisi oynamaya 30 yıldan fazla ara verip, 7-8 ay önce geri döndüm. Kadıköylüyüm. Mesleğim İnşaat Yüksek Mühendisi.

Foruma katılmadan önce epey bir okudum. Yeni üyelerin kendilerini tanıttıkları bir bölüme rastlamadığım için kendimce en uygun gördüğüm bu bölümde başlığı açmaya karar verdim. Umarım moderatör arkadaşlar da uygun bulurlar

Herkese Merhaba....

Sent from my iPad using Tapatalk

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Levent bey Masatenisi Dünyasına geç de olsa dönmeniz güzel. İstanbul için şanslı bir yerde oturuyorsunuz.

Anadolu Yakasında gidebileceğiniz 3 dernek var. Herhalde yerlerini öğrenmişsinizdir.

Avrupa yakasına yolunuz düşerse Bahçelievler Yenibosna semtinde Muhsin Yazıcıoğlu spor Kompleksinde sizi ağırlamaktan onur duyarız.

Sağlık için spor dolu yıllar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin mesajları ve iyi dilekler için çok teşekkür ederim.

Forumu öncelikle tüm başlıklarda en az 5 yıl geriye giderek yavaş yavaş okuyorum.

Sonrasında orta aktif bir katılımcı üye olmak niyetim var.

Takip ettiğim kadarı ile seviyenin yüksek tutulduğu kaliteli bir forum.

Umarım ben de küçük de olsa aynı yönde katkıda bulunabilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Levent bey Masatenisi Dünyasına geç de olsa dönmeniz güzel. İstanbul için şanslı bir yerde oturuyorsunuz.

Anadolu Yakasında gidebileceğiniz 3 dernek var. Herhalde yerlerini öğrenmişsinizdir.

Avrupa yakasına yolunuz düşerse Bahçelievler Yenibosna semtinde Muhsin Yazıcıoğlu spor Kompleksinde sizi ağırlamaktan onur duyarız.

Sağlık için spor dolu yıllar dilerim.

Mustafa Bey, teşekkür ederim!

Evet yerlerini öğrendim ve kendime en yakın ( hem mesafe hem isim olarak ) FBVMTD' ye gidiyorum. Aslında yaşadığım apartmanda da makul bir masa tenisi masası var ve bu açıdan şanslıyım.

Bahsetmiş olduğunuz M.Yazıcıoğlu Spor Kompleksini de duydum. Umarım bir gün misafiriniz olmak kısmet olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoş geldiniz Levent hocam. inşaat yüksek mühendisi olmanız beni sevindirdi :)

Sanırım meslektaşız o zaman :)

Beni de sevindiren, tesadüfen katıldığım tabletennis11 çekilişinde mansiyon kazananlar arasında isminizi görmek oldu.

İsmi görünce bir anda "ben bu kişiyi tanıyorum ama nereden" diye düşündüm. Sonra da hemen hatırladım.

Umarım şansınız artarak devam eder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni de sevindiren, tesadüfen katıldığım tabletennis11 çekilişinde mansiyon kazananlar arasında isminizi görmek oldu.

İsmi görünce bir anda "ben bu kişiyi tanıyorum ama nereden" diye düşündüm. Sonra da hemen hatırladım.

Kazananlar nerede yaziyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet forum pek aktif değil,gelen kaçiyor. Bazi şahsiyetlerin yeni üyelere ve soru soranlara karşi laf sokma,laf atma gibi davraniş bozukluklari var. Forumu kendi çöplükleri gibi kullaniyorlar,onlar kendilerini biliyorlar. Alintilarlar kesin mesajimi :) laf atmadan duramiyorlar çünkü

Umarım olmaz! Çünkü bu benim tanışma başlığım

Hatta keşke siz de, o kadar yazdığım şey içerisinden son cümlemi alarak, bahsettiğiniz kişi kim ya da kimlerse, onlara cevap hakkı doğuracak şekilde yazmasaydınız.

Daha önceden forum tecrübem var. Motosiklet forumu. Genelde hep aynı şeyler.

O yüzden keşke ben o cümleyi eklemeseymişim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umarım olmaz! Çünkü bu benim tanışma başlığım

Hatta keşke siz de, o kadar yazdığım şey içerisinden son cümlemi alarak, bahsettiğiniz kişi kim ya da kimlerse, onlara cevap hakkı doğuracak şekilde yazmasaydınız.

Daha önceden forum tecrübem var. Motosiklet forumu. Genelde hep aynı şeyler.

O yüzden keşke ben o cümleyi eklemeseymişim.

Onlar kendilerini biliyorlar ama kimse uzerine alindigini gostermemek icin cevap yazmayacak. Boşuna bu foruma umut bağlamayin diye diyorum. Çok kisi böyle neşeli neşeli gelip lanet ederek gittiler,uyarayim ben :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok kisi böyle neşeli neşeli gelip lanet ederek gittiler,uyarayim ben :)

ben burdayım hala B)

sevgili abimiz ledo, ben de senin gibi eski bir sporcu ve 0,11 ton olarak ne yapacagımı bilmeden internette dolanırken bu forumu buldum. senden farkım benim lise yılları vb yıllarda hic masa tenisi oynamamıs olmamdı ama 2013 un basında bu forumu buldum sonrasında 2013 un ortalarında ilk raketimi alıp yıl sonuna dogru da adam kılık oynamaya basladım, neredeyse uzerinden 2 yıldan fazla bir sure gecmis olsa da gercekten yeteneksiz oldugum icin gram ilerleme olmadı :P: ama 40 yasından sonra da beni toparlayıp tekrar coraplarımı giyebilir hale getirdigi icin masa tenisine borclandım denebilir.

lastikler, tahtalar inanılmaz bir evrim gecirdiler o yuzden sizin adaptasyon surecinizin de sancılı gecmesi de normal. ha bir de bu oyunu 30 40 senedir oynayanları niye yenemiyorum diye hayıflanırsanız isiniz daha da zorlasır, adım adım hedeflerinizi belirleyin. benim amacım once su ustumde duran fazladan 30 kilocuktan kurtulmak. 100 kilonun altına dustugum (oldukca kısa surdu maalesef :P ) donemde oyunumdaki degisik inanılmaz olmustu.

nacizane sisman tavsiyem sizin de once yediklerinizi kontrol altına alıp kilocuklarınıza veda etmeniz olacaktır. sonrasında artık dunya sampiyonlugu mu hedeflersiniz ma long u yenecegim mi dersiniz o kısmı ile de sonra ilgilenirsiniz. aklınıza takılan bir soru olursa cekinmeden sorabilirsiniz kimse cevap vermezse bile ben bir cevap uydururum size. ne de olsa sisman dayanısması :bonus:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Onur,

Çorap giymekten mi bahsediyorsun? Gel beni giyerken bir gör de, Eyüp Sultan'a şükür namazı kılmaya git sonra...

Yediklerini kontrol etmek derken, herhalde kalite kontrol'den bahsediyorsun. Aynen katılıyorum. O konuda çok hassasımdır :P:

Senin şutop oynayan videonu seyrettim. Öyle patates falan görmedim pek. 2-3 yıllık hem de tonajı bol vücudla başlayan için çok iyi geldi gözüme :thup:

Ben de şu backhand meselesini ve yırtılan adalemi halledince, öyle pek büyük hedeflerim yok. 28 yaşındaki Ma Longmuş, Jike'mış Mizutaniymiş hiç bulaşmam onlara...

Şöyle yaşı yaşıma uygun Waldner, Samsonov falan hedefim :bonus:

Bi ara ekipman alım manyaklığımı da yazacağım. Esas trajedi orada :frust:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Manyaklık olur mu hiç. İşin en keyifli kısmı bu zaten.

Baktım oyunumla masa tenisi camiasına bir katkım yok. Öyleyse alışverişlerimle katkıda bulunurum dedim.

Spor camiasına katkıda bulunmuş olmanın verdiği haz gibisi varmı :whistle:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ona trajedi degil hobi demek daha dogru olur. biraz masraflı oldugu icin uzak durmakta fayda var.

benim de sizden asagı kalır degil ekipman maceralarım :P: hatta forumda pekcok kisi bu yollardan gecmistir. eger cok dibe battıysanız bunun en buyuk nedenlerinden biri fb veterandakilerdir :)

maalesef ekipman konusu ile oyunculugun hic alakası yok. iyi oynadıgına inandıgınız birinin verdigi tavsiyelerin dogru olacagını dusunmek sizin bataklıga attıgınız ilk adım oluyor, sonra da o bataklıktan bir turlu cıkamıyorsunuz :P:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

evet ben de inşaat müh okuyorum. teşekkürler, size de başarılar dilerim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..