Jump to content
Masatenisi.org Forum

5 Yıldız Stiga Premium Tube Hazır Raket

Guest Tanju Cansever

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever

Merhaba. Eskiden Dunlop tahta ve Butterfly Tempest 2.0 mm lastiklerle iyi denilebilecek seviyede masa tenisi oynamışlığım vardı. Üniversite takımlarında falan. Aradan seneler geçti ve yeniden bu oyuna spor olsun diye başlamak istiyorum. Bugün başlıkta yazdığım Stiga raketi aldım. Hazır raket için pahalı sayılır. Sonra bu siteyi keşfettim ve hazır raket hikaye diyorsunuz biliyorum ama 143 ytl olan bu raket de hikaye midir? Eğer öyle ise yanlış seçim yaptım dimi keşke 2. el ya da sıfır lastik alsaydım. Bu raket gerçekten hikaye midir arkadaşlar? :gulumse: :(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer ambalajı bozmadıysanız gidin üzerine para koyup tahta ve lastiklerle hemen değiştirin bence. Eğer ambalaj bozulduysa oynayıp elinize yatkınlığını deneyin ve hatta bilen birine denetin. Elinize yatmadıysa hazır raketle oynayan birine satın. Zararın neresinden dönerseniz kârdır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Guest Tanju Cansever

kullanım sonrasında görüşüm bu raketin ağır olduğu ve ele iyi oturmadığı ayrıca topla temas hissinin pek olmadığı yönünde oldu. güvenözbayrak arkadaşım haklı çıktı. görünüşe aldanmamak lazım. raket toplamak en iyisi fikrine katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili buyukdogu ve Murathan yorum için teşekkürler :-) Raketi oğluma verdim. Daha önceki raketi kullanılmaz hale gelmişti. Şimdi tahta ve lastik almak istiyorum. Sizin imzanızda ismi bulunan tahta hakkında (waldner senso carbon) internette iyi yorumlar okumuştum, düz sap olanından almayı ve Sriver FX max ile kombine etmeyi düşünüyorum. Online sipariş verebileceğim İstanbul'da sadece bir site var bildiğim kadarıyla. Selamlar..

Selam Tanju bey.İstanbul'da Semih HAZER bey (hazerspor.com) sanırım size yardımcı olur.İstanbul dışındaysanız bazı illerde temsilcilikleri de var.

Bilginize.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..