Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir -Buca Partner Ve Oynayacak Yer Arıyorum

Lothbrok

Recommended Posts

İzvet'in salonu güzel ama Buca'dan çok uzak. Gidip gelmek için tam gün ayırmak lazım. Daha merkezi bir yerlerde salon olsa süper olurdu.

evet izvet genel olarak merkeze uzak ama eğer izmirde zaten tatil amaçlı bulunacaksanız bucadan olsun izmirin neresinden olursa olsun takribi süre 1 ile 1,5 saat arasıdır derneğe varmak..salon hergün 18.00 gibi açıldığı için nerde olursanız olun 17:00 gibi yola çıkarsanız zaten 18:00-18:30 arası orada olursunuz..c.tesi-pazar zaten sabah 10:00 dan itibaren açık günü her vakti gidebilirsiniz..otobüs olur metro olur değişik şekilde ulaşım var sanırım..gönül ister daha merkezi biyer ama malum kiralar uçuyo sanırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Merhaba İzmir içi herhangi bir yerde partner arıyorum. Yer olarak izvetin salonunu kullanmayı düşünüyorum özel araçla ulaşıma sağlayacağım. İletişim için facebook.com/melzus bana buradan ulaşınız yer zaman farketmez eğlenme ve spor için her türlü elinden geleni yaparım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..