Jump to content
Masatenisi.org Forum

Herkesin Önerisini Bekliyorum.yeni Raket!

Recommended Posts

Şuan 8.sınıftayım. 4.sınıftan bu yana masa tenisi oynuyorum.İlk kez bu sene bir combo raket denedim , bundan önce hazır raket ile oynuyordum.Denediğim raketin lastikleri stag ninja attack , tahtası ise stag all round bir tahta idi.Oldukça ısındım fakat artık okuldan mezun oluyorum ve kendime bir combo raket almam gerekiyor buna yakın bir combo raket tavsiyesi verirseniz sevinirim.Fiyat sınırlamam 250 TL.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Bence kendine allround tahta al ayrıca uzun bir süre bu tarz ürün satan masa tenisi sitelerini incele. Oradan kendine uygun senin stiline uygun olan lastikleri de bul Forumda da bir sürü combo raket konusu var onları da incele daha sonra kendine uygun olabilecek lastiği ve tahtayı bulduğunda al. Ayrıca burada teknik bilgileri üst seviye olan bir sürü insan var onlardan da yine karar verdikten sonra bu başlıģın altından yaptıģin komboyu yollarsın. Yine herkes yorum yapar. Yani uzun süre kendine uygun olanı bulmak için incele.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..