Jump to content
Masatenisi.org Forum

Off / Off+ Tahta Önerisi

Recommended Posts

Arkadaşımın off+ raketini denediğimde biraz hızlı geldi ama alışabiliceğimi düşünfüm o yüzden off yada off+ istiyorum dedim birde tahtayı uzn süre kullanmak istiyorum o yüzden ileride de kullanıcağım bir tahta olmalı.ilk lastiklerimi çok hızlı almayıp dengelemeyi düşünüyorum.

İmzanızdaki tahtadan dediğiniz hangi tahta.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşımın off+ raketini denediğimde biraz hızlı geldi ama alışabiliceğimi düşünfüm o yüzden off yada off+ istiyorum dedim birde tahtayı uzn süre kullanmak istiyorum o yüzden ileride de kullanıcağım bir tahta olmalı.ilk lastiklerimi çok hızlı almayıp dengelemeyi düşünüyorum.

İmzanızdaki tahtadan dediğiniz hangi tahta.

hayır off- tahta zaten ileride kullanacağın bir tahta olabilir. bu forum antrenör, bilgili sporcularla dolu ve hepsi ilk raketin all+ ve off- düzeylerinde olmasını söylüyor. bence dinlemelisin. arkadaşının raketiyle 2 şutop yapıp 2 spin çekip biraz hızlı ama alışırım dersin, maça çıktığında side spin servisleri dışarı karşılarsın, kısa kesikleri uzun verirsin, kritik bir spinde dışarı atarsın, blokta zorlar.açıkçası alışacağım derken bu sana zaman kaybı olur. bence tahtayı kontrollü tutup geliştikçe yavaş yavaş lastikleri hızlandırman daha işine gelir.

tabi senin bileceğin iş bu benim görüşüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=809

Size atak tahtası. üzerine de çift taraflı Tnrgy 64 takınız. Rakipleriniz karşınıza çıkmaktan korksun :)

Amacım korkutmak değil en bu sporda kendimi geliştireceğim diyorsan aşağıdaki tahta bana hep makul gelmiştir.

http://www.masatenisi.com/urun.aspx?id=1112

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..