Jump to content
Masatenisi.org Forum

13. Forum Buluşması Ne Durumda?

buyukdogu

Recommended Posts

Adana da salon yaz kış ideal sıcaklıkta.

30 civarı da maç masası var. Organizasyon için kemal bey yardımcı olur sanıyorum.

Katılırlar mı bilmem ama 3 tane süper lig de takımımız 2 de birinci ligde takımımız olduğu için çok iyi oyuncular da var.

Kebabın da iyisi burada :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Terfi ligi maçları nedeniyle an itibariyle Tokat' ta bulunan Tufan YALÇIN abi ile görüştüm. Böyle giderse bu sene forum buluşmasının olamayacağını, organizasyonu üstlenmek için hiç bir ilden ses çıkmadığını, böylesi durumlarda (geçen senelerde Ankara da yapılmıştı) kendisinin forum buluşmasını Ankara ya alarak telafi ettiğini ama bu sene başka bir il çıkmazsa Ankara da dahi forum buluşmasının olamayacağını söyledi. (dünya kupası maçları ve kamplar ile milli takımdaki görevi nedeniyle kendisinin Ankara da böyle bir organizasyonu ayarlayamak için vakti olmayacağını söyledi). Özellikle Adana' dan Kemal bi ile irtibata geçilerek durumun netleştirilmesini ya da olursa alternatif olarak Bursa nın ayarlanmasını söyledi. Bora ile görüşmemi söyledi, ben de buradan Bora kardeşime sesleniyorum; bu seneyi boş geçirmezsek çok iyi olur, Adana dan Kemal abi le görüşebilirsen sevinirim, hatta Tufan abi kendisi de görüşmek istedi ama zaman uygun değil diye sonra ararım dedi. İrtibat sağalayabilirsen bu seneki buluşmayı Adana' da, eğer olmaz ise Bursa da mutlaka yapalım diye düşünüyorum. 2 senelik iznim olduğu halde sırf forum bulumasına denk getirmek için izin kullanmadığımı söylersem forum buluşmasını ne kadar özlediğimi (tabiki arakadaşlarımı) anlarsınız. Bora kardeşim müjdeyi senden bekliyoruz inşallah.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kemal bey ile görüştüm. Kendisi yaz boyunca Adana'da olmayacakmış. Geçmiş oranizasyonları planlayan arkadaşlar neler yapılması gerektiğini paylaşabilirse Adanadaki diğer arkadaşlar ile görüşüp olabilirliği konusunda bir karar verebiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soruma cevaben ise epeyce bir havada kaldı. Daha önceki buluşmalara katılamadığım için fazla bilgim yok.

Ortalama kaç kişi gelir ?. Neler ayarlanması lazım? . ( salon, konaklama vs ). Yeterli bilgi olursa buradaki arkadaşlarla konuşurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soruma cevaben ise epeyce bir havada kaldı. Daha önceki buluşmalara katılamadığım için fazla bilgim yok.

Ortalama kaç kişi gelir ?. Neler ayarlanması lazım? . ( salon, konaklama vs ). Yeterli bilgi olursa buradaki arkadaşlarla konuşurum.

Örnek olması açısından; geçen yıl Samsun' da yapılan buluşmayla ilgili olarak yapılan hazırlıkları aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz,

http://www.masatenisi.org/forums/topic/18162-12-forum-buluthmasy/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar.

Pendik İstanbul Pendik Sülüntepe'de Pendik Belediyesi'ne ait 12 masalık salonumuz mevcut.

Organizasyona salonumuzda seve seve ev sahipliği yapmak isteriz.

Salonumuz Sabiha Gökçen Havalimanı'na çok yakın. Türkiye'nin her yerinden gelenler için bir kolaylık olmuş olur.

Organizasyon için ev sahibi olarak ne yapmamız gerektiğini ilgili bir arkadaş ile konuşursak en kısa zamanda hazırlığımızı yaparız.

İlgili kişiler arayabilirse yardımcı olmak isteriz 0535 286 15 05

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..