Jump to content
Masatenisi.org Forum

Palıo Ak 47

Recommended Posts

Merhaba

Yaklaşık olarak sekiz saatlik antreman süresince Palio AK 47 Mavi sünger lastikleri sert tahtalar üzerinde deniyorum.En son DHS wing tahta nın üzerinde denediğimde mükemmel sonuç aldım.Özellikle masaya yakın ve orta mesafede oynayan oyuncular için yüksek kontrol ve spin ile şutların birlikte uygulanması tekniğinde oldukça başarılı sonuçlar aldım.Tavsiye ediyorum.Önereceğim tahtalar.Stiga WRB 7.6,AValox P 700,DHS Wing.
Lastik kıyaslamasında aşağıdan başlarsak.YINHE,FRIENDSHIP,DHS,XIOM,ANDRO,DONIC, serisinin tamamı ile kıyasalanacak özelliklere sahip.Bana göre fazla harcama yapmadan OFF serisi bir kombinasyona sahip olabilirsiniz.Ses ve hissetmek tam aradığınız lastik

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Çin lastiklerinin tacky özelliği masaya yakın oynama zorunluluğunu beraberinde getiriyor.Palio AK 47 Çin lastiklerinden çok daha kontrollü ve ofansive.Orta mesafeden rahatlıkla spin yapabildiğiniz gibi bloklarda ve şutlarda çok performanslı.Ancak sert ve atak off bir tahta üzerinde denemelisiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..