Jump to content
Masatenisi.org Forum

Qatar Open

swan

Recommended Posts

sevgili swan bey, ozellikli olarak addedecegimiz 2 tane oyuncu var (bizim koyde unique derler) biri xu xin digeri de zhang j.k.

ha siz gene ma long ne is diyeceksiniz. ma long makina gibi iyi oyuncu ama baska bir ozelligi de yok iste B)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu oyunda waldneri aşmış bir kişi varsa varsa o da ma long dur. m.jordan dan önce ve sonra basketbol nasıl değiştiyse ma long ve sonrası var masatenisinde de.

yürüyün gidin akıllı olun. zhang jike wang hao yu yenince popüler oldu o yüzden jike sevgisi nostaljidir; hey gidi günler diyenlerin (bizim köyde laudatores temporis acti derler) kahramanıdır z.jike.

waldneri sevmekten bir farkı yoktur. gergely de büyük oyuncuydu zamanında aç bak bakalım nasıl oynuyor gergely

bizim köyde bu duruma "nihil appetimus, nisi sub ratione boni; nihil aversamur, nisi sub ratione mali" da derler

cahil cahil konuşmayalım lütfen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hmm o zaman usus facti diyesim gelir size (hey gidi gulun adı).

latince okumaktan turkceniz bozulmus swan bey. ne demis unlu sair onur 2 mesaj onceki dizelerinde

ma long makina gibi iyi oyuncu ama baska bir ozelligi de yok iste B)

zekadan uzak makina givi geri gelmeyecek topları atmak mıdır cıgır acmak. gercekten latince sizi cok bozmus swan bey...

xu xin ve zhang j.k. gercekten benzersiz oyunculardır. ma long ise iyi oyuncudur ileride de waldner gibi gergely gibi adı iyi oyuncu olarak anılacaktır. ama zhang j.k. hem iyi oyuncu hem iyi alemci hem iyi "karı-kızcı" olarak anılacaktır (nokta) :bonus:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

off+ kategorisindeki tek oyuncudur ma long

ya ben türkçe de bilmiyorum zaten rastgele basıyom klavyeye :3

sanırım sizin kedi yazıyor yazılarınızı, latince birkac numara ogrenirsiniz belki kediden :bonus:

bazukayla mı salladınız su koyu bolumu onu cozemedim ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sewwo iyi ki varsın hem benim gibi ma long cusun
hem bu patates forehandli tombula haddini bildiriyorsun

hemde latince candır ahahahaha

bizim köyde sewan gibilere almanca extra extra klasse diyorlar varoll sewo başkan.

sana gelince tombul bana şu sorunun yanıtını ver bağalum

tamam kabul jike pür yetenek pür fırlama vs vs ama

turnuvalara bakıyorum

final ma long vs xu xin kupa ma long

final ma long vs fan zhendong kupa ma long

final malong vs fang bo kupa ma long

yani adam alayını yeniyor şaban gibi oynasa da şener şen gibi oynasa da

bu kupaların kulbuda sana kalsın tonton

büyük S ile Eppinize sevgiler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin rıdvanım ya :dans:

ya onura ne bakıcam berkecana yenildi geçen bu biliyon mu.

pütürlü raketiyle övünüyodu filan dedim sen kullanamazsın o skyline ı bana var yok dedi gral gibi oynuyorum ben

ondan sonra zhang şöyledir xu xin böyledir bana anlatıyo

zhang jike fanları niye gelmiyo başlığa? çünkü dima patates etti onu. çörek finali göremedi paskalya zamanı

neyse fena oynamıyo bu aralar onun da şabanlığına denk geldi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turnuvalara bakıyorum

final ma long vs xu xin kupa ma long

final ma long vs fan zhendong kupa ma long

final malong vs fang bo kupa ma long

yani adam alayını yeniyor şaban gibi oynasa da şener şen gibi oynasa da

bu kupaların kulbuda sana kalsın tonton

isim rıdvan dı galiba,

simdi rıdvan bey su bahsettiginiz final oynayamayan kisiyle ilgili soylediklerinizden; olimpiyat sampiyonlugunu 2 tane dunya sampiyonlugunu 2 tane dunya kupasını final oynamadan verdiklerini cıkarıyorum. hal boyleyken bu sampiyonluklar swan bey de alabilir o zaman degil mi ?

o halde bu video da size ve tum gonul dostlarına gelsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onur abi baştan sona haklı. Masa tenisini robotlaştıran seyir zevkini düşüren aklıyla değil ezberiyle oynayan oyuncuları sevmiyorum( ma long ve wang liqin gibi karakterine ve azmine sempati duyduğum oyuncular var)

Ama dikkat edin zeki oyuncuları izlemek bir farklı oluyor ve düzenli antrenman yaptıkları dönemlerde dünyadaki büyük kupaların tamamını kaldıran sporcular hep bu tarz sporculardır. Kong linghui, liu guoliang, waldner ve zjk. (Zjk yı hiç sevmem orası ayrı) .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma long jike gibi zeki olsa onu yenmek için ondan çok daha iyi bir atlet olmasına gerek kalmaz.

ha masanın başında diğer oyunculardan zeki tabi... bakmayın şaban dediğime.

alayını seviyorum zaten .. eskiden wang hao yu sevmezdim bir tek.. mis gibi adammış meğer

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu onur öyle kaynana ruhlu bir adamdır ki avatarım olan yeşil adamı bile qısqanıyor. pütürle oynuyor, top üzerine gelmediğinde bir adım atıp vurmaz, türlü türlü huyu var hangi birini sayayım

bunun zhang jike fanlığına nerden soyunduğunu bile anlamış değilim. en azından benim ma long ile ortak yanım var. bildiğin ma long gibi backhand vuruyorum 2 senedir uğraşıyodum en sonunda oldu. sen zhang ın nesi ile özdeşleştin ey adam! en fazla zhang da top üzerine gelmeyince koşup çıkarmıyo belki böyle bir ortak yanın vardır.

hele hele cloud walker xu xin... peeeey

bu arada acaip süper backhandim var kim görse hasta oluyo. tekrar edeyim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..