Jump to content
Masatenisi.org Forum

3 Yıl Dsi De Oynadım Rakete Ihtiyacım Var

MaFiA

Recommended Posts

zaten 3 yıldır oynuyorsan kotu oynamıyorsundur herhalde.. Sakın hazır raketlere bulasma..! 1yılın daha bosa gıder.. Masatenısınden sogursun.! Ilerledıkce bazı ekıpmanların ne kadar sacma oldugunu anlamaya baslıyorsun. Kuculursen olaydan koparsın. DSI de oynama ımkanın varsa yenı combo ıle ıyı bılenlerı cagır oyna. Farkı goreceksın.." Sımdıye kadar yasamıyormusum" dıyeceksın.!

Bana da dua edersın artık..::))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

siteye baktım. tahtası hızlı.. fakat lastikler hakkında bilgim yok.

sana tavsiyem. masatenisi.com sitesinden special combo dan

Kampanya Urun
TIBHAR Grass DtecS
Renk - Siyah | Kalinlik - 1.6 mm
XIOM Sigma II EURO
Renk - Kırmızı | Kalinlik - MAX
TIBHAR Carbon Shot +
Sap - Flared

kampanyalı olacağından 290 tl falan olmalı..

grass d.tecs kısa pütürlü etkili bir defans lastiğidir.

sigma 2 euro yumuşak ve çok iyi bir fh lastiğidir.

hem defans yapar hem de hücüm oynarsın.. Benim önerim bu fakat son karar senin. oyun stiline göre karar ver...!

sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sürekli oradaki raketlerle idare ediyordum artık kendime raket almak lazim pozisyona gore atak yada savunma yapıyorum fiyat ortalamam 200\300 TL arası kısa zamanda yazın lütfen

bulundugunuz ilde mutlaka masa tenisi oynayanlar vardır. once onu arastırıp bulundugunuz yerdeki oyunculardan fikir isteyiniz.

siteye baktım. tahtası hızlı.. fakat lastikler hakkında bilgim yok.

sana tavsiyem. masatenisi.com sitesinden special combo dan

Kampanya Urun

TIBHAR Grass DtecS

Renk - Siyah | Kalinlik - 1.6 mm

XIOM Sigma II EURO

Renk - Kırmızı | Kalinlik - MAX

TIBHAR Carbon Shot +

Sap - Flared

kampanyalı olacağından 290 tl falan olmalı..

grass d.tecs kısa pütürlü etkili bir defans lastiğidir.

sigma 2 euro yumuşak ve çok iyi bir fh lastiğidir.

hem defans yapar hem de hücüm oynarsın.. Benim önerim bu fakat son karar senin. oyun stiline göre karar ver...!

sevgiler

bahsedilen grass dtecs uzun puturdur kısa putur oyunu ile alakası yok, speedy soft dtecs ile karıstırıyor olabilirsiniz.

profesyonel ekipmana yeni baslayıp da ne aradıgını bilemeyen birine putur tavsiye etmenin mantıklı olmadıgını dusunuyorum.

Mafia, siz de sehrinizdeki kulup, salon vb yerlerde oyununuzu gosterip tavsiye isteyin. oyle bir imkanınız yoksa oyununuzu videoya cekip buraya koyun ki uygun bir tavsiye alabilesiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

özür:

sehven grass d.tecs kısa pütürlü yazmışım. uzun pütürlü olacaktı...

-------------------------------

İnsan ilk pro combosu nasılsa genelde öyle gidiyor..! MAFİA: " hem defans hem hücum yaparım" demiş. Ben de ona bh defans, fh hücum lastiği tavsiye ettim.

Zaten "oyun stiline göre karar ver" demiştim. En güzeli, oralarda oynayanlar varsa combosunu iste,verirse biraz kullan, az çok fikrin olur.. Yoksa bi combo yaparsın, şansına ne çıkarsa..! Pişman olursan değiştirmesi biraz zor.. Ne de olsa para vermişsin..

MAFİA kardeş zayıf olduğunu düşünüyorsan kullanımı kolay bişi düşün..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MAFİA: " hem defans hem hücum yaparım" demiş. Ben de ona bh defans, fh hücum lastiği tavsiye ettim.

defans sadece puturle keserek olmaz bkz. alcak mituzani

bazen defans bazen atak dediginizde allround oyunun tasfirine daha yakındır. samsonov allround oyunda en sevdigim isimdir :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eh bu kadar yazıya bu kadarcık cwvap verdiyseniz size hızlı cecap vereyim.

Tibhar samsonov alpha uzerine cift taraflı eger masadan acılıyorsanız 2,0 masa bası oynuyorsanız 1,8 evolution FX-P ya da MX-S alın gitsin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..