Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bora Vang Nerde

Recommended Posts

Merhabalar galiba haftasonu masatenisi takımlar dünya şampiyonası başlayacak birşey dikkatimi çekti bir yerde oyuncu listesi var oraya tıkladığımda Türkiye deki oyuncuların içinde Bora vang cem zeng gibi oyuncular yoktu bu sporcularımız artık Türkiye adına yarışmıyorlar mı büyükşehir belediyesini bıraktılar mı?

ljkq1k.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Linkteki makaleyi okumanı tavsiye ederim soruna cevap olacağını umarım.

http://masatenisidunyasi.com.tr/haber/bora-vang-sampiyonluga-kosuyor/273/

Yazıyı okudum yazıda oynadığı takımı yazmış ama şu linkte adı yok https://en.wikipedia.org/wiki/China_Table_Tennis_Super_League Aynı şekilde melek hu nunda adı yok...Bu çin süper ligi hakkında bilgisi olan varmı maçlar nasıl yapılıyor sitelerine girdim hep çince bişey anlamadım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora Vang Nerde diye başlık açmışsın . :shock:

(Yazıyı okudum yazıda oynadığı takımı yazmış :shock: ).

Oynadığı takımın Çin süper ligi takımı olduğunuda belirtmiş yazıda anlaşılmayacak bir durum yok gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bora Vang Nerde diye başlık açmışsın . :shock:

(Yazıyı okudum yazıda oynadığı takımı yazmış :frust: ).

Oynadığı takımın Çin süper ligi takımı olduğunuda belirtmiş yazıda anlaşılmayacak bir durum yok gibi görünüyor.

Önce Bora vang nerde diye başlık açtım çünkü nereye gittiğini bilmiyordum....Sonnra Bora vang ın çin süper ligine gittiği verilen cevaplarda ifade edildi....Daha sonra wikiden oynadığı söylenen takımın oyuncu listesine baktım ve adını göremedim doğal olarakta bu seferde bununla ilgili sordum....Başını duvarlara vurmana gerek yok soru bu kadar zoruna gittyse kendi sağa sola vurma stres sağlığına zarar verir cevap vermezsin olur biter

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..