Jump to content
Masatenisi.org Forum

Palio Ak 47

Recommended Posts

http://www.eacheng.net/index.php?act=detail&ID=4097

"İdda ediyorum Tenergy nin tahtını sallayacak bu lastik.Off - tahta ile bile müthiş spin, ses ve zıplaklık.Yeni Plastik top için üretilmiş Mat yüzey.Palio AK 47 serisinin 38-40 derece sünger sertliği ile Tenergy 05 fx ile nerdeyse birebir"

Böyle bir de yorum var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Kişisel düşüncem LKT Rapid sound lastiklerden daha iyi olduğudur.Videoda izlediğiniz off yanı sıra mükemmel kontrol ve kesik yapma şansınıda elde edeceksiniz.Ancak ülkemizde satılmıyor.Fiyatı da uygun.Yinhe sun po lastikleri ilk denediğimde de dudak bükülmüştü.Ucuz lastik spin yapmaz,araba lastiği gibi,hissiz şeklindeki yorumlarıda unutmayalım.Bu sporda daha başlangıcı yeni geçen sporculara hemen fiyatı 150 TL sından başlayan tahta ve lastikler öneriliyor.Bana göre çok yanlış.Bu durum karşısında da satıcılar da vitrinlerini buna göre dizayn ediyorlar..Üzüntü verici..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nedir bu saldırı yazıları. Artık üyeler yorum yapmasınlar mı?

Ağzı var dili yok....Bu kadar saf üyeyi bir arada bulmayız ne çakarsak kar olur mantığınımı yerleştirmek istiyorsunuz.??

Yönetici arkadaşlara sesleniyorum forumu satıcı cenneti mi yapmak istiyorsunuz.

Lityum arkadaşımız yorum yapmış...Benim okuduğum ( off vede off artı) tüm lastikler tenergy baz alınarak yorum yapılıyor.En bilindik lastik olduğu için lityum da böyle bir yorum ortaya koymuş..İyi demiş kötü demiş...diyemez mi?

İllaki bir şeyler yazmak için birilerinden icazet mi alacağız..

Yorum yapmayalım artık atılma riskimiz olabilir.

Yazık ki ne yazık..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çekimde esas oğlan rakiplerini perişan ediyor.

https://youtu.be/LX1IYZP3jjc

Buda off tahtada ak47 red

Bu çekimde esas oğlan rakiplerine perişan oluyor.

Palio ak 47 kimin raketi üzerinde yapıştırılmışsa saldıray abiyi oynuyor.

Lastik iyi mi dir, kötümü dür. yorum yok ...

ama ....

Videolar tamamen lastik satış kurgusu...

Bu çekimler...bizim tv kanallarımızda izlediğimiz senaryosu daha önceden yapılmış evlendirme programlarına dönmüş...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Her zaman söylediğim gibi denemeden bir lastik veya tahta veya ikisi birlikte ekipmanlar konusunda yorum yapmak bana göre çok yanlış.Ruslar ın meşhur AK 47 yakın muharebe silahı var.Ruslar dünya çapında yeri olan bir ülke.Çinden başlayan Almanya ve diğer ülkelerde üretilen bu lastiğin (kendi ülkelerinde üretilmiyor) niçin satış tanıtımını yapsınlar.Kaldı ki antreman videolarında dikkat edilirse rakipten gelen toplar bilinçli yükseltilmiyor.Shotspin şeklinde giden topları kesecek zaman bulamazsınız.Ancak içeri atabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Her zaman söylediğim gibi denemeden bir lastik veya tahta veya ikisi birlikte ekipmanlar konusunda yorum yapmak bana göre çok yanlış.Ruslar ın meşhur AK 47 yakın muharebe silahı var.Ruslar dünya çapında yeri olan bir ülke.Çinden başlayan Almanya ve diğer ülkelerde üretilen bu lastiğin (kendi ülkelerinde üretilmiyor) niçin satış tanıtımını yapsınlar.Kaldı ki antreman videolarında dikkat edilirse rakipten gelen toplar bilinçli yükseltilmiyor.Shotspin şeklinde giden topları kesecek zaman bulamazsınız.Ancak içeri atabilirsiniz.

Sayın Hocam

AK47 nin kendi ülkelerinde üretilmiyor olması para kazanmıyorlar anlamına gelmiyor.

Örnekliyeyim, Nike ABD markası ama çoğu ürünü Çin de üretiliyor. Kısacası parayı Çin kazanmıyor

Lastik hakkında en ufak bilgim yok.... ama..foruma konulan 2 adet video tamamen lastik satış senaryosudur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

tartışılan konu lastiğin özellikleri ve videonunun ne denli gerçekçi olduğu...Öyle değil mi?

Hiç çarpıtmadan direkt düşüncelerimi bir daha tekrarlayayım.Lastiğin özellikleri DHS Hurricane /TSp LKt rapid sound/YİNHE serisinden daha çok özelliklere sahip.Yakın ve orta mesafeden kısa,kararlı tüm vuruşlarınıza yanıt alabilirsiniz.Klasik topspin yapma şansınız için kolunuzun açık ve diz kapağınızın gerisinden başlayan tekniik vuruş ile mümkündür.

Videoya gelince ..kaçırılan nokta topu kesen oyuncunun daha ne kullandığını bile bilmeden yorum yapıyoruz.Varsayalım ki uzun pütür kullanıyor.Kesilen topa kısa şut şeklinde topun en üst noktasından yapılan şut spin vuruşu tekrar kesmeyi yapabilen oyuncu yoktur..zaten kesecek zamanıda yoktur.

Ben konuya böyle bakıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu çekimde esas oğlan rakiplerini perişan ediyor.

Bu çekimde esas oğlan rakiplerine perişan oluyor.

Palio ak 47 kimin raketi üzerinde yapıştırılmışsa saldıray abiyi oynuyor.

Lastik iyi mi dir, kötümü dür. yorum yok ...

ama ....

Videolar tamamen lastik satış kurgusu...

Bu çekimler...bizim tv kanallarımızda izlediğimiz senaryosu daha önceden yapılmış evlendirme programlarına dönmüş...

Bu lastik neden bu kadar abartıldı anlamadım,evet çin üreticisi avrupai tarzda yumuşak lastik yapabilmiş ama spini öyle abartılacak gibi değil alt-orta seviye bi spini var bu kadar abartmanın lüzumu yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu lastik neden bu kadar abartıldı anlamadım,evet çin üreticisi avrupai tarzda yumuşak lastik yapabilmiş ama spini öyle abartılacak gibi değil alt-orta seviye bi spini var bu kadar abartmanın lüzumu yok

Sayın Lityum

Bu lastik abartılacak ki satışı artsın..yoksa tüm üretim elde kalacak..

Burada üyelerimizin yorumları önemli.(Sizin daha önce yaptığınız silinen yorumunuz gibi)

Videolara aldanmayın,kullanan üye yorumlarını dikkate alın ....demeye çalışıyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu lastik için "Tenergy 05 fx ile neredeyse birebir" diyen de oldu , "alt-orta seviye bi spini var" diyen de oldu. Kafam iyice karıştı, farklı lastiklerden mi bahsediliyor acaba. Lastiği denemediğim için de kimin haklı olduğunu bilmiyorum.

Yukarıda "Bu konuyu takip et" butonu var ama "Bu konuyu yok say" gibi bir buton olsa kesinlikle ona basardım.

:down:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu lastik için "Tenergy 05 fx ile neredeyse birebir" diyen de oldu , "alt-orta seviye bi spini var" diyen de oldu. Kafam iyice karıştı, farklı lastiklerden mi bahsediliyor acaba. Lastiği denemediğim için de kimin haklı olduğunu bilmiyorum.

Yukarıda "Bu konuyu takip et" butonu var ama "Bu konuyu yok say" gibi bir buton olsa kesinlikle ona basardım.

:down:

Tenergy 05fx ile birebir diyen satici,orta-alt seviye diyen bu lastigi denemiş ticari amacı olmayan biri. Kararı siz verin
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence ideal lastik test'i aşağıdaki videoda olduğu gibi masatenisinde temel olan klasik vuruşları karşılıklı deneyerek yapılmalıki gerçek performansı ve atış açısını daha iyi görelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..