Jump to content
Masatenisi.org Forum

Antrenör Ve Teknik - Taktik Eğitim

Recommended Posts

Merhaba

Hangi seviyede olursa olsun veya hangi kademede antrenör lisansı bulunsun bir antrenörde def,all,off eğitimi verebilme tekniği ve bunların her birisi için vuruş ve karşılama eğitimi için yeterlilik konusunda düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Kısaca bir antrenör defansive eğitimin de kısa,uzun pütür,anti eğitimini verecek ve aynı zamanda bu tür oyunculara karşı ne yapması gerektiğini de teknik olarak gösterecek.

Bu sadece defansive eğitimi için.Buna All ve Off eğitimi de ilave edeseniz.Antrenörden beklentileriniz gerek bireysel gerekse kulüp bazında değişir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Caner 34 Kardeşim

Masatenisi antrenörlerinin çalışma ve çalıştırma teknikleri elbette farklılıklar gösterebilir.Sadece FH veya BH Drive,spin,shot,block vuruş teknik eğitiminin yeterli olamayacağını anlatmaya çalışıyorum.

Masatenisi antrenörü aynı zaman Defansive teknik vuruşları gösterebilmeli ve bu tür oyunculara karşı nasıl bir teknik ile karşılık verileceğini de uygulamalı olarak ortaya koyabilmelidir..

Defansive oyuncuların kullandığı anti,kısa ve uzun pütür lastiklerin nasıl kullanıldığını gösterebilmeli va karşılama teknikleri de öğretebilmelidir.

Kısaca bu konuda düşüncelerinizi öğenmek istedim

Hoşçakalın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..