mehmetarda

Masa Tenisi Market Kendimi Kötü Hissetmeme Neden Oldu.

Recommended Posts

Masa tenisi marketten 560 tl lik ekipman aldım.Bunların içinde 2 adet donik marka lastik koruyucu da vardı. Donik poşetinin içinden yasaka ve yinhe lastiklerinin içinden çıkan kalın kartonumsu naylon çıktı. Bir yanlışlık oldu herhalde diye telefon açtım. Yanlışlık olmadığını koyduklarını etrafa iyi bakmamı söylediler. Bende bunların lastik koruyucu olmadığını rakza kullandığımı, bunun rakzadan çıkan yapışma yani koruma özelliği olmayan kalın naylon olduğunu anlattım. Bunun üzerine 60 yaşında olduğunu ve hasta olduğunu

üzüldüğünü söyledi. Hasta olmanız ve yaşınız beni ilgilendirmez ben üzüldüm sizde üzülün ortada bir yanlış var dedim. Hakaret ediyorsunuz dedi. Bunun üzerine bunu masa tenisi org da yazarım deyip telefonu kapattım.

10 tl lik bir ürünün olup olmaması problem değildi. Beni üzen saf yerine konulmamdı. Masa tenisi camiasının bilmesini istedim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Öncelikle bütün lastik koruyucu filmler aynıdır sadece üzerindeki baskı farklı markanındır. Bildiğimiz kalın naylondur yani.

İkinci mevzuya gelince çok şaşırdım masatenisi market şükrü dereli nin ve kendisi de genç bir sporcu abimiz,yanında bayan çalışıyor diye biliyorum. 60 yaşında bir adam çok şaşırttı. Ama konu da fazlasıyla haklısınız. Eğer benim için marka önemli derseniz şükrü bey e talebinizi iletirseniz mutlaka yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Şükrü abinin annesi muhtemelen. Zaman zaman kendisinin müşterilerle bu tarz sorunları yaşadığını duymuştum. Şükrü abi.ye konuyu iletirseniz mutlaka yardımcı olur.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

    Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Kayıtsız, 7 Misafir (Tam liste)