Jump to content
Masatenisi.org Forum

Aktif Olmayan Çok Üyemiz Var

Ertan

Recommended Posts

Toranomon,

Daha öncede bu konu hakkında çok konuştuk.Haziran ayı içinde Ankarada bir Masa tenisi.org kupası düzenlemeyi planlıyorum.Bir hafta öncesinden tarih ve şartları bildireceğim.Ancak katılımında tam olmasını isteyeceğim.Bu yüzden herkesin uygun olduğu bir tarihi bana bildirmesi gerekecek.Kimseyi madurda etmeyelim tabiki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelecek ay mı, yoksa Haziran 2005 mi? Eğer bu yıl düşünüyorsanız, yıllık izin kullanmayı planladığım Ağustos'ta düzenlerseniz ben de büyük bir memnuniyetle katılabilirim. Benim için 7-8, 14-15 veya 21-22 Ağustos uygun. Tabii önemli olan belirttiğiniz gibi herkese uygun bir tarih. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arzu ederlerse Dadanagast ve Pingpongman de misafir oyuncu olarak yazı tura atıp takımlardan birine katılabilirler. :))
:lol:

benden tura..

Haziran ayı içinde Ankarada bir Masa tenisi.org kupası düzenlemeyi planlıyorum.Bir hafta öncesinden tarih ve şartları bildireceğim.Ancak katılımında tam olmasını isteyeceğim.Bu yüzden herkesin uygun olduğu bir tarihi bana bildirmesi gerekecek.Kimseyi madurda etmeyelim tabiki.

gelecek ay mi?

o degilde; yaza mutlaka istanbula gidip butun masatenisi.org uyeleriyle tanismayi cok istiyorum.. herkesle bir mac yapmam gerekiyor en azindan.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arzu ederlerse Dadanagast ve Pingpongman de misafir oyuncu olarak yazı tura atıp takımlardan birine katılabilirler. :))

Davetin için teşekkürler (hayret daveti daha önce niye görmemişim anlamadım).

elbette ben de böyle bir organizasyona katılmak isterim, ancak 2004 Haziran ayı zor; ben de izinimi Ağustos ortası Eylül başı gibi kullanacağım ama İstanbul ve Ankara bu sene zor. yine çok zor olmakla beraber, İzmir'de düzenlenecek bir etkinliğe katılabilirim. gerçi o sıcaklarda ne etkinlik olur ama haa :sasi: bırakın masa tenisi oynamayı, normal hareketler bile zor geliyor bana sıcaklarda...

yine de belli olmaz, tarihler bir belli olsun, elimden geldiğince izin programına dahil etmeye çalışırım.

Ping the tournament chaser Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o sıcaklarda ne etkinlik olur ama haa
Ping selam,

Ağustos'ta iznimin bir bölümünü, hanımköylülükten kaynaklanıyor gibi görünse de, zevkle İzmir'de kullanacağım. Tarihler çakışırsa bir fırsat yaratıp görüşebiliriz. Bakarsın havuz kenarında bir masa bulur, set aralarında serinleme molası veririz.

Eminim, Arsun ve Dadanagast da Violin ile Re-impact'ın olası randevusunda bulunmak isterlerdi. :D:

Daha öncede bu konu hakkında çok konuştuk.

Farklı anlamlara çekilebilecek bir girizgah kurmuşsunuz. Bahsettiğiniz o "çok konuşmalarınızı" okumayan ve gayretlerinizi bilmeyen bir üye olsaydım, "Yani, artık bu konuyu konuşmayalım mı?" sorusu dahi yöneltebilirdim size. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eminim, Arsun ve Dadanagast da Violin ile Re-impact'ın olası randevusunda bulunmak isterlerdi.

isterim tabii, hic istemez olur muyum..:))) arsun sen yurtdisina cikacagini soylemistin yaza; nedir sendeki vaziyet? sen de gelebilir misin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arsun sen yurtdisina cikacagini soylemistin yaza; nedir sendeki vaziyet? sen de gelebilir misin?

Ya, ben foruma ugramayali neler olmus, su aralar biraz yogunum arkadaslar, pek takip edemiyorum forumu, ama firsat buldukca yazmaya calisacagim.

Benim yurtdisi isi agustos ortasi itibari ile, eger bir terslik omazsa tabii. Ama herhangibir tanisma firsati olursa ve ben de uydurabilirsem bunu degerlendirmeyi cok isterim. :gulumse:

Ayrica violin ve re-impact randevusu... Bu ne cazip bir oneri tanrim... :)) Ben iki raketi de hala merak etmekteyim cunku... Ve karar vermekte zorlaniyorum...

Arsun the curious equipment junkie

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayrica violin ve re-impact randevusu... Bu ne cazip bir oneri tanrim... :)) Ben iki raketi de hala merak etmekteyim cunku... Ve karar vermekte zorlaniyorum...

:lol:

ben bugunku lastik katliyamimdan* sonra pek birsey isteyecek hevesim kalmadi gibi..

ama....

yine de re-impact ve violin askina gelirim izmire valla..

arsun gidecegin tarihi ayarlayabilseydin ne guzel olur..

bence biz de cekelim birer tane violinden re-impact'den.. ne guzel olurdu.. double mac yapardik , violin re-impact'e karsi.. :lol:

Dada the second curious equipment junkie

* Katliyam

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 3 months later...

bir kac gunluk uyeyim ve cok memnunum,fransada bir siteye uyeyim vallahi sizin siteniz hiz bakiminda onlara fark atiyor zatende beni en cok sasirtan sitenizin bu hizi mesela ben hurriyete bile girmek icin bazi zaman cok bekliyorum hatta bazi sabahlar giremiyorum

uyelerin aktif olmama durumuna gelince bence en buyuk sebep turkiyedeki internet hizi ve pahali olmasi,fiatlar biraz dussede hala internetin sanki bir luks gibi tutup daha cok tabakalara yayilmasini onleyen bir zihniyet var,lanet olsun,hep her zaman boyleydi hep halk bilmesin gormesin ayni zihniyet devam ediyor,devlet zaten fazla yatirimda yapmiyor bu yuzden,yani luks tuketimdr hep ondeyiz ama bir isi halka yaymadad sonuncuyuz ayni afrika ve muz cumhuriyetleri gibi,zaten 20 yasinda turkiyeden ilk ciktigim saman avrupadaki insanlarin ,iscilerin hayat standardini gorunce bize turkiyede bazi seylerin yanlis aktarildigini gore gore gozlerimizin ve beyinlerimizin nasil kapatildigini anlayinca sok gecirmistim

Simdi bu anlattiklarim 80 seneleri,tabiki simdi durum daha iyi amada bazi konularda hala geri kalmamizin sebebinde de o ayni kafali insanlardan cok olmasi.

slm ve sevgilerle

nejdet

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..