Jump to content
Masatenisi.org Forum

Küçükçekmece'de Masa Tenisi Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

atakent içindeki belediye tesisinde masalr var. Bu çevrede başka yer olursada olur.

Erdem mrb, Bende oynamak isterim. Hangi günler ve saatler uygun olursun?

küçükçekmece halkalı sefaköy yenibosna civarlarında oynayacak partner arıyorum .

Fatih mrb, Bende oynamak isterim. Hangi günler ve saatler uygun olursun?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yenibosna Radar Mevkiinde Arel Koleji Karşı sokağında çarşamba-cuma-cumartesi ve pazar günleri Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde

8 adet maç masası bulunan salonumuzda oynayabilirsiniz. Hafta içi 17-21 arası cumartesi günü 13 den sonra açık.

Her Pazar da Halka açık Turnuva Düzenlenmektedir. Bu hafta da Ayda bir düzenlenen Lig Turnuvası yapılacaktır.

Her düzeyde oyuncu katılabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yenibosna Radar Mevkiinde Arel Koleji Karşı sokağında çarşamba-cuma-cumartesi ve pazar günleri Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde

8 adet maç masası bulunan salonumuzda oynayabilirsiniz. Hafta içi 17-21 arası cumartesi günü 13 den sonra açık.

Her Pazar da Halka açık Turnuva Düzenlenmektedir. Bu hafta da Ayda bir düzenlenen Lig Turnuvası yapılacaktır.

Her düzeyde oyuncu katılabilir.

yenibosna tarafında oturuyorum masa tenisi oynicak partner arıyorum bende numaram 05386844088 istediğin zaman arayabilirsin

Yenibosna Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde her pazar Turnuva yapılmaktadır. Katılabilirsiniz. Hafta içi de oynayan arkadaşlarla oynayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 4 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..