erdemgenc

Küçükçekmece'de Masa Tenisi Oynayacak Arkadaş Arıyorum

Bu konuda 14 ileti var

11 yaşındaki oğlum masa tenisi oynamak istiyor kurs kazım bana küçük çekmece yada avcılar civarı beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

küçükçekmece halkalı sefaköy yenibosna civarlarında oynayacak partner arıyorum .

yenibosna tarafında oturuyorum masa tenisi oynicak partner arıyorum bende numaram 05386844088 istediğin zaman arayabilirsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Slm

Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, Atakent Etap civarlarında Masa tenisi oynıyacak patner arıyorum yas 35 cep 05053892940 arıya bilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Slm

Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, Atakent Etap civarlarında Masa tenisi oynıyacak patner arıyorum yas 35 cep 05053892940 arıya bilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

atakent içindeki belediye tesisinde masalr var. Bu çevrede başka yer olursada olur.

Erdem mrb, Bende oynamak isterim. Hangi günler ve saatler uygun olursun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

atakent içindeki belediye tesisinde masalr var. Bu çevrede başka yer olursada olur.

Erdem mrb, Bende oynamak isterim. Hangi günler ve saatler uygun olursun?

küçükçekmece halkalı sefaköy yenibosna civarlarında oynayacak partner arıyorum .

Fatih mrb, Bende oynamak isterim. Hangi günler ve saatler uygun olursun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yenibosna Radar Mevkiinde Arel Koleji Karşı sokağında çarşamba-cuma-cumartesi ve pazar günleri Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde

8 adet maç masası bulunan salonumuzda oynayabilirsiniz. Hafta içi 17-21 arası cumartesi günü 13 den sonra açık.

Her Pazar da Halka açık Turnuva Düzenlenmektedir. Bu hafta da Ayda bir düzenlenen Lig Turnuvası yapılacaktır.

Her düzeyde oyuncu katılabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yenibosna Radar Mevkiinde Arel Koleji Karşı sokağında çarşamba-cuma-cumartesi ve pazar günleri Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde

8 adet maç masası bulunan salonumuzda oynayabilirsiniz. Hafta içi 17-21 arası cumartesi günü 13 den sonra açık.

Her Pazar da Halka açık Turnuva Düzenlenmektedir. Bu hafta da Ayda bir düzenlenen Lig Turnuvası yapılacaktır.

Her düzeyde oyuncu katılabilir.

yenibosna tarafında oturuyorum masa tenisi oynicak partner arıyorum bende numaram 05386844088 istediğin zaman arayabilirsin

Yenibosna Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksinde her pazar Turnuva yapılmaktadır. Katılabilirsiniz. Hafta içi de oynayan arkadaşlarla oynayabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konu halen sıcak ise bende varım Küçükçekmece Halkalı civarında

numaram 05345670097

hafta içi akşam 7:30 dan sonra (1 gün önceden haber vermek şartıyla)

hafta sonu saat önemli değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

• Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Kayıtsız, 4 Misafir (Tam liste)