Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avalox P500 Vs Stiga Allround Nct Vs Osp Virtuoso Off- Vs ...?

Recommended Posts

Oyunumu geliştirmek istiyorum.. Daha önce çok hızlı tahtalarla oynadım.. Teknik tam oturmadı.. Başa döndüm.. Allround bir tahta tavsiyesi istiyorum.. Lastiklerim tibhar fx-p 1.9 mm.. teşekkürler..

Stiga Allround Wood NCT çok güzel bir All+ tahta, tavsiye ederim. Yasaka Extra da çok güzeldir. Belki bunlardan çok az daha hızlıdır ama Tibhar Samsonov Alpha da düşünülebilir.

yinhe n10 nasıl olur hocam?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyunumu geliştirmek istiyorum.. Daha önce çok hızlı tahtalarla oynadım.. Teknik tam oturmadı.. Başa döndüm.. Allround bir tahta tavsiyesi istiyorum.. Lastiklerim tibhar fx-p 1.9 mm.. teşekkürler..

Stiga Allround Wood NCT çok güzel bir All+ tahta, tavsiye ederim. Yasaka Extra da çok güzeldir. Belki bunlardan çok az daha hızlıdır ama Tibhar Samsonov Alpha da düşünülebilir.

yinhe n10 nasıl olur hocam?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

N10 kullanmadım ama bir ara 896 denemiştim, All bir tahta için biraz hızlıydı diye hatırlıyorum, fiyatına göre iyi bir tahtaydı. All sınıfındaki tahtalar arasında çok büyük farklılar olduğunu düşünmüyorum, bütçenize uygun gözünüze güzel görünen birini alıp keyfinize bakın bence. Esas soru hangi All tahta sorusu değil, esas soru Off mu All mı sorusu ki siz de tekniğinizi ilerletmek için All ekipmana geçmek gibi bana göre çok doğru bir karar vermişsiniz zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Stiga Allround Wood NCT Stiga Rosewood XO ya göre nasıl bir tahtadir. Ben şu an xo ile oynuyorum ve biraz güçsüz kalıyor. Lastikler vega europe ve tibhar aurus soft.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..