Jump to content
Masatenisi.org Forum

Aydın

Recommended Posts

Şubat'ın ilk haftası muhtemelen Aydın'da olacağım. Ne kadar müsait olabilirim bilemiyorum ama gelirken raketimi de yanımda getireyim mi? :)

getirin hocam mutlaka burada sizinle antrenman yapacak bir çok oyuncu var hafta icinde salı perşembe günleri özellikle geliniyor ama her günü deneyebilirsiniz mimar sinan spor salonu vardır şehrin bu konuda uğrak mekanı kendi isimli mahallededir genç oyuncular da mevcut türkiye 3.kücükler kız takımı da calısmalarına devam etmektedir bahar hoca eşliğinde bizim gibi amatör veya bağımsız teknik oyuncular da mutlaka gidip gelirler eğleneceğinizi umuyorum raketinizi unutmayınız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

getirin hocam mutlaka burada sizinle antrenman yapacak bir çok oyuncu var hafta icinde salı perşembe günleri özellikle geliniyor ama her günü deneyebilirsiniz mimar sinan spor salonu vardır şehrin bu konuda uğrak mekanı kendi isimli mahallededir genç oyuncular da mevcut türkiye 3.kücükler kız takımı da calısmalarına devam etmektedir bahar hoca eşliğinde bizim gibi amatör veya bağımsız teknik oyuncular da mutlaka gidip gelirler eğleneceğinizi umuyorum raketinizi unutmayınız :)

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler Deniz Bey, raketimi yanıma alayım o zaman. Şimdiki programa göre 2 Şubat salı günü Aydın'da olacağım, özelden haberleşiriz. Selamlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler Deniz Bey, raketimi yanıma alayım o zaman. Şimdiki programa göre 2 Şubat salı günü Aydın'da olacağım, özelden haberleşiriz. Selamlar...

rica ederim Ahmet abi uygun olabilirsem ben de katılmaya çalışırım tabi stajlarımdan zaman bulabilirsem :) kendinize iyi bakın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..