Jump to content
Masatenisi.org Forum

Nittaku 3 Yıldız 40+Sha

Recommended Posts

https://www.megaspin.net/store/default.asp?pid=nittaku-sha-40p-3-3

arkadaşlar linkini paylaştığım top üzerine bir değerlendirme yapacağım

şekil çok muntazam, ağırlık tam, spini süper alıyor neredeyse eski premium toplardan ayırt edilemeyecek ölçüde güzel bir top ancak en uzun ömürlü olanı antrenmanda 1 saat dayandı. alacaksanız mutlaka maç topu olarak kullanın başka hiçbir amaçla kutusundan çıkarmayın

antrenman için kesinlikle ve kesinlikle önermiyorum cebinizi deler

kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en uzun ömürlü olanı antrenmanda 1 saat dayandı.

gereksiz bir ekipman o zaman.

forumdakilerin neredeyse tamamı toplar icin parayı cebinden oduyor.

bu durumda ne kadar yuvarlak oldugunun ne kadar spin tasıdıgının hicbir onemi yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdiye kadar denediklerimizin içinde en dayanıklı ve düzgün toplar Xushuofa toplar. Xiom'da çıkardı yeni toplardan. Yakında onu da deneyeceğiz. Görüşlerimizi paylaşırız. Ancak, ben hala yeni topların hiçbirinden eski toplar kadar keyif almıyorum maalesef.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Xushuofa balon kalıyo ama işte buna kıyasla. kalite farkı büyük.. yine de değmez

en güzel şekli başkası alsın biz oynayalım kırılırsa ona girsin. almanya böyle bir ülke mesela. alman dedik geldi alnımıza dayadı taşşağı. oynayabilseler içim yanmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nittaku çin üretimi olanlar bi halta yaramaz..Japan olanları ekli sert vede falsosuz. Oynayan kişinin spin kuvveti ile orantılı kırılma zamanı değişiyor.

Xuafolar iyi ama çok falsolu çıkıyor bazen 6 lı kutuda 4 tane falan çıktı. Xiom 2 ve 3 yıldızlar hem dayanıklı hemde falsosu en az olanı.

Şimdi Buuterfly G40+ aldım kutudan çıkardım sertliği iyi falsozuz da deneyince net fikir oluşur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En iyi plastik top xushaofa degilmiydi bende onu aldim öyle yorumlar okuduğum için,yurtdisindan getiren bi tanidik var 6 tane 3* xushaofa topu 24 tl ye aldim,masatenisi com da 6 tane 3* xiom plastik top 41 tl baya fiyat farki var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..