Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Rosewood'a Forhand Lastik Tavsiyesi?

apeks64

Recommended Posts

Arkadaşlar stiga Rosewood tahta üzerinde backhand; donic desto f3 bigslam, forhand tibhar aurus soft ile oynuyorum .Ancak backhand tarafını artık biraz daha hızlandırmak istiyorum. Bunun için forhandde kullandığım aurus softu backhande alıp forhande de aurus softtan bir tık hızlı bir lastik istiyorum .Forhand atak, backhand kontrollü atak oynuyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy 05 FX uygun olur.

Tavsiyeniz için teşekkürler ama ben tenergy nin bana göre hızlı olacağı dusuncesindeyim.

lastiginiz max degilse lastigi degistirmeyin kalınlıgını max yapın.

Lastigim derken backhandi kastettiniz dogru anladiysam. Kalınlığı konusunda bir fikrim yok malesef donic desto f3 big slam olduğunu biliyorum o kadar :-(
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fh den soktugunuz aurus soft unuzu bh e takın eger max degilse fh inize yeni bir aurus soft alın.

ha macera arıyorum hayatıma renk gelsin diyorsanız (fh de daha oncesinde soft kullandıgınız icin soft lastiklerden devam edelim)

1,9 tercih edebilirsiniz ha bana hız yetismiyor diyorsanız max da alabilirsiniz.

paranız coksa tenergy 05 fx alabilirsiniz

daha azsa

tibhar fxp

bulefire m3

alabilirsiniz. bu is tamamen ne kadar para ayırdıgınız ile alakalı 200 lira verip tenergy de alabilirsiniz. ya da 100 liraya aurus soft uhn daha kalını ile devam ederseniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fh den soktugunuz aurus soft unuzu bh e takın eger max degilse fh inize yeni bir aurus soft alın.

ha macera arıyorum hayatıma renk gelsin diyorsanız (fh de daha oncesinde soft kullandıgınız icin soft lastiklerden devam edelim)

1,9 tercih edebilirsiniz ha bana hız yetismiyor diyorsanız max da alabilirsiniz.

paranız coksa tenergy 05 fx alabilirsiniz

daha azsa

tibhar fxp

bulefire m3

alabilirsiniz. bu is tamamen ne kadar para ayırdıgınız ile alakalı 200 lira verip tenergy de alabilirsiniz. ya da 100 liraya aurus soft uhn daha kalını ile devam ederseniz.

Onur bey peki fh ye vega euorope mi tibhar fxp mi önerirsiniz ? Önemli olan daha kontrollü olması ?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

soft lastikter genel olarak cabuk yıpranırlar.

xiom lastikler genel olarak biraz daha dayanıklı amator dostu lastiklerdir.

dedigim gibi sans bulursanız mutlaka deneyin hislerini, deneyemezseniz masatenisi.com dan yardımcı olurlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O tahta icin olup olabilecek en guzel lastikle oynuyorsunun zaten hic macera arama. Sert tahta uzerine yumusak lastikler cok iyi ses ve topspin veriyorlar. İlla hizlandiracam diyorsaniz aurus alabilirsiniz.

Olup olabilecek en güzel lastikle derken aurus soft la donic desto var şu an üzerinde onları mı kastettiniz? Vega europe siparişi verdim fh için bh ye de aurus soft devam edeceğim inşallah güzel olur.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Olup olabilecek en güzel lastikle derken aurus soft la donic desto var şu an üzerinde onları mı kastettiniz? Vega europe siparişi verdim fh için bh ye de aurus soft devam edeceğim inşallah güzel olur.

Aurus softu kastetmis,vega europe desto f3 ten daha spinli. Hayirli olsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lastik geldi bugün ilk defa deneme şansım oldu, baya hoşuma gitti ancak kafam karıştı medium diyor vega europe için ancak, aurus soft a göre daha soft gibi geldi bana. Backhand de daha fazla kontrol istediğime göre fh ye aurus soft u mu yoksa vega europeyi mi almam gerekir.?

Yumuşak bir lastik vega europe,oynamasi zevkli baya. Aurus soft lastiğinin ismi soft ama medium sertliktedir. Hangi tarafa neyi kullanacağını senin karar vermen gerek iki taraflada bh fh oyna karar ver

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..