Jump to content
Masatenisi.org Forum

2015 World Tour Grand Finals'da Final

Onur

Recommended Posts

efenim klasik bir cinli finali izledik her zamanki gibi, ancak ilk defa fan z.d. macı kaybedince gozlerinde uzuntu gordum. bir sonraki karsılasmalarında ma long a fena bilenecek bence :)

bayanlarda son donemlerde cok begendigim daha 21 yasında olan chen meng kaybetse de oyunu zevk veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 sene sonra fan z bunları öttürür diyodum aha da öttürüyor. zhang abisinden taktik kapmış maçı beklete beklete oynadı ama sarı kartı da yedi kafasına. 1 saat 30 dakika maç izlettirmeyin bana kardeşim sinirlerim zıplıyo. ayrıca maşı çaktırmadan yavaşlatmak lazım sen zhang gibi kulağı kesik kurt musun tüysüz bebe. neyse süper maç çıkardı bi ton aferin ona.Alsaydı hakkıyla alacaktı

bu arada zhang raketi kaşıdı topu kaşıdı götünü kaşıdı masayı kaşıdı... keşke hakemi filan da kaşısaydı hatta kartal 'ı bilal olgunu filan gönderseydik onları da kaşısaydı. mesele maçı yavaşlatmak sonuçta

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooldu?

neyse toparlanmış gördüm zhangı ama manda kasa olmuş bu sefer de... bi ma lin, karakseviç gibi veteran moduna girmiş hep kolaya kaçıyor. bir beden daha sonrası bizim forumda yazmaya başlar ondan sonra da forum tişörtleri küçük ondan xxxL ısmarlıyorum zaa zuu. geççen bunları.

ma long ortalama oynadı ama akıllı oyndı. çok iyi oynayıp yaptığı şabanlıklar yüzünden kaybettiği maçlar var geçmişte. Daha olgun oynuyor artık.

Fan z çin liginde yenip duruyor ma long 'u bence turnuva tecrübesi arttıkça ma lon'un işi çok daha zorlaşacak

Xu xin çok güzel oynadı. bence turnuvanın en güzel maçları xu xin 'in oynadıkları. samsanov ve Fanz maçlarını izleyin mutlaka

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu Yaramaz Maa Fanlarını banlayın...:DDDD

2 sene sonra fan z bunları öttürür diyodum aha da öttürüyor. zhang abisinden taktik kapmış maçı beklete beklete oynadı ama sarı kartı da yedi kafasına. 1 saat 30 dakika maç izlettirmeyin bana kardeşim sinirlerim zıplıyo. ayrıca maşı çaktırmadan yavaşlatmak lazım sen zhang gibi kulağı kesik kurt musun tüysüz bebe. neyse süper maç çıkardı bi ton aferin ona.Alsaydı hakkıyla alacaktı

bu arada zhang raketi kaşıdı topu kaşıdı götünü kaşıdı masayı kaşıdı... keşke hakemi filan da kaşısaydı hatta kartal 'ı bilal olgunu filan gönderseydik onları da kaşısaydı. mesele maçı yavaşlatmak sonuçta

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooldu?

neyse toparlanmış gördüm zhangı ama manda kasa olmuş bu sefer de... bi ma lin, karakseviç gibi veteran moduna girmiş hep kolaya kaçıyor. bir beden daha sonrası bizim forumda yazmaya başlar ondan sonra da forum tişörtleri küçük ondan xxxL ısmarlıyorum zaa zuu. geççen bunları.

ma long ortalama oynadı ama akıllı oyndı. çok iyi oynayıp yaptığı şabanlıklar yüzünden kaybettiği maçlar var geçmişte. Daha olgun oynuyor artık.

Fan z çin liginde yenip duruyor ma long 'u bence turnuva tecrübesi arttıkça ma lon'un işi çok daha zorlaşacak

Xu xin çok güzel oynadı. bence turnuvanın en güzel maçları xu xin 'in oynadıkları. samsanov ve Fanz maçlarını izleyin mutlaka

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..