Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir De Masatenisi Eğitimi Ve Oynamak

Recommended Posts

Merhaba

""İzmir de çocuğuma masatenisi eğitimi almak istiyorum "" diye başlayan telefonlar karşısında yaşadığım isyanı paylaşmak istiyoyorum.Bir apartman katının garaj bölümünde Konak tan Urla ya kadar olan güzergahta iki masa ile talepleri karşılamayı gerek yer gerek ise zaman konusunda bu spora gönül vermiş birisi olarak isyan ile karşılıyorum.

Bakalım İzmirde ki namuslu ve bu spora gönül veren bağımlı olmayan kaç kişi bu yazıyı okuyacak ve yorum yapacak
Bu sayfa da İzmir de Masatenisi sporu hakkında çok şey yazdım. Arkadaşlarım, dostlarım hiç birisi yorum yapmadılar. Remazan Yıldız antrenör hariç.
Sanki farklı şehirlerde yaşıyoruz gibi geldi bana.
Bu sporun İzmir deki kaderi tamamen İZVET ve BŞB. Bana göre geriye kalanların tamamı figüran. Allah aşkına İzmir il temsilcisi bu sporu Halkapınar salonun içini boşaltmak, kendisi ve yandaşlarına olanaklar sağlayarak Bayraklı dan Çiğli ye olan eksende yoğunlaşmayı benimsediler.BŞB 15 yıldır varoşlarda yaptığı çalışmaların sonucunu tüketmekte. Aynı okulda topladığı oyuncularını BŞB nin de desteği ile avantaja dönüştürmekte. Şimdiler de onu Bayraklı Belediyesi takip etmekte. Peki Bayraklı belediyesi İl temsilcisinin eski ve yeni takımı.Tezgahlar kurulmuş.
İl Temsilcisinin sorumlu olduğu Halkapınar salonu artı sadece yasak savma üzerine kullanılmakta. Tüm aktiviteler Çiğlide bulunan ve KONTEK spor kulübü ile özdeşleşen İZVET üzerinden yürütülmekte.
Bugün İzmir de geldiğimiz nokta .. Ya İzvet te para verip oynarsınız. Ya da masatenisi oynamak veya çocuklarınız için eğitim almak için ne zaman ve hangi koşullarda açıldığı belli olmayan Halkapınar İl Temsilciliğini beklersiniz.
KONAK ilçemizden URLA ya
KONAK tan SEFERHİSAR a masatenisi oynayacağınız Belediye veya spor kulüplerine ait salon bulamazsınız.
İŞTE İZMİR in saklanan gerçeği

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzvet'in Kontek ile özdeşleştiği falan yok.İzvet'in kuruluşunda Kontek'in çok büyük maddi,manevi desteği var.Dernek kurulmadan öncesine ve sonrasına bakmak lazım.Ferdi ve takım ligi kuruldu.Her sene uluslararası turnuva organizasyonu düzenlenmeye başlandı.Hem ulusal hem de uluslararası organizasyonlara katılım sağlandı.İzvet'in vizyonunun önümüzdeki birkaç yıl içerisinde daha net idrak edileceğine eminim.Sizi de bekleriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzvet Hayranlığı

Masatenisi sporunu veteranlar olarak görürüseniz zaten kör olmuşsunuz demektir.Benim yazdıklarımı anlamayacak kadarda bilgisiz.Ben İzmir de Konak tan Çeşme ye kadar olan güzegahta masatenisi oynayack yer yok diyiyorum....Gökhan bey İZVET i savunuyor.Gömün başınızı toprağa..Size de bu yakışır..Kalemşörler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle Aydın da yaşayıp ahkam kesmek yok..Bu sporun İzmir deki kaderi tamamen İZVET ve BŞB. Bana göre geriye kalanların tamamı figüran. Allah aşkına İzmir il temsilcisi bu sporu Halkapınar salonun içini boşaltmak, kendisi ve yandaşlarına olanaklar sağlayarak Bayraklı dan Çiğli ye olan eksende yoğunlaşmayı benimsediler.BŞB 15 yıldır varoşlarda yaptığı çalışmaların sonucunu tüketmekte. Aynı okulda topladığı oyuncularını BŞB nin de desteği ile avantaja dönüştürmekte. Şimdiler de onu Bayraklı Belediyesi takip etmekte. Peki Bayraklı belediyesi İl temsilcisinin eski ve yeni takımı.Tezgahlar kurulmuş.

İl Temsilcisinin sorumlu olduğu Halkapınar salonu artı sadece yasak savma üzerine kullanılmakta. Tüm aktiviteler Çiğlide bulunan ve KONTEK spor kulübü ile özdeşleşen İZVET üzerinden yürütülmekte.
Bugün İzmir de geldiğimiz nokta .. Ya İzvet te para verip oynarsınız.

Bu konuda yazdıklarımı yalanlayabiliyorsan konuş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın'da yaşıyorum,İzmir'de oynuyorum.İzvet'de sadece Veteranlar yok.Gelmediğiniz için bilmiyorsunuz tabi.Hangi dernek ücretsiz faaliyet gösteriyor?Birkaç üye sizin dediğinizin tam tersine okullarda ders veriyor.

Ben de size şunu sorayım.Sözünü ettiğiniz Konak-Çeşme Arasında bulunan Balçova ve Narlıderedeki masatenisi şubeleri neden kapandı?Kimin Yüzünden?

Izvet hayranlığıymış:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan bey

İzvet konusunun sürekli gündemde tutmanızı anlayabilmiş değilim.Masatenisi sporunu hobi olarak yaptığını belli oluyor.Maddi sorununuz yok

.Ancak anlamadığım nokta..

"""" Ben de size şunu sorayım.Sözünü ettiğiniz Konak-Çeşme Arasında bulunan Balçova ve Narlıderedeki masatenisi şubeleri neden kapandı?Kimin Yüzünden?

Izvet hayranlığıymış:)"""ithamınızın ya da benzer mesajları taşıyan yukarıdaki açıklamınız ne anlama geliyor.Beni kastediyorsanız Be Narlıdere de hiç çalışmadım.Ayrıca Narlıdere de masatenisi oynanacak yer yok.Balçova Belediyesinden ise akşamları saat 19.00 dan sonra özel ders alan Sn.Serdar ve Sn.Sezai eşlerinin beldeiye başkanına şikayetleri neticesinde karşılıklı olarak sözleşmemizi fesihettik.Oğulları Mert ,Egemen nin takım kurma ve sıralamsı konusunda antrenörün işine karışması ayrıca buna bu iki aile fertlerininde dahil olması sonucu bu gelişmeler yaşandı.Dedikodu üreten merkezlerde dolaştığınız belli.Bence orada da kalmaya devam edin.Ben ilköğretim okulunda altyapıya yönelik çalışmalarıma devam ediyorum.Siz de bana Konaktan Urlaya kadar olan aks içinde top oynanacak bir yer gösterin.Ya da bilmediğiniz konularda ahkam kesmeyin.Ve bu başlığı da yazı yazmayın Konuyu çarpıtıyorsunuz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan bey

Teşekkür ederim.Seviyesiz ve bilgisizliğinizin hangi seviyede olduğunu benim açtığım konulara karşı takındığınız tavrın temelinde neyin yattığını bilmiyorum.Ancak yazamayacağım demeniz en azından burada bulunan genç arkadaşlarımızın ve İZMİR gerçeği konusunda yaşananları anlaşılması adına yapacağınız karartmaları engelleyecektir.Siz bu sporu satın alabilirsiniz.dedikodu yapmayı da meslek edinenlerin kulübündesiniz.Devam edin.Gülünecek birşey varsa aynaya arkanızı dönün ve bir bakın.Çıplak olduğunuzu göreceksiniz.Size bir araştırma konusu vereyim.İZVET in kuruluşu ve de Başkanı olma konusunda yaşananları bir sorun bakalım.Ben neredeyim.

Son kişi de olsam.İzmir de KIRAL ÇIPLAK beyim.Sen kabul etsen ne yazar etmesen ne yazar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzvet'e gelin üye olun sizde üye olmuş insanlar gibi aidatını yatırın genel kurula katılın yönetime aday olun. Kendinizi tanıtın kimliğini gizlemeyin, Size oy verip başkan yapalım. Yalnız biz oy vermek isteyenler kişiler sizin kim olduğunuzu gizlediğiniz yapay isimden bilemeyiz bu nedenle nasıl sizi başkan olarak seçelim. Yazık okuyor. size.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

draltin yazmış:

""İzvet'e gelin üye olun sizde üye olmuş insanlar gibi aidatını yatırın genel kurula katılın yönetime aday olun. Kendinizi tanıtın kimliğini gizlemeyin, Size oy verip başkan yapalım. Yalnız biz oy vermek isteyenler kişiler sizin kim olduğunuzu gizlediğiniz yapay isimden bilemeyiz bu nedenle nasıl sizi başkan olarak seçelim. Yazık okuyor. size.""

İZVET benim için sadece veteran sporcuların ücretlerini yatırarak hobilerini tatmin etmek amacıyla kurulmuş bir dernek.Başkanı olmak isteseydim yıllar önce KONTEK te yapılan toplantıya katılırdım.

Ben İzmir in bu spora olan tesis ve yatırım açlığından sözediyorum.Kendi egolarımdan değil.

Kim olduğumu da herkes biliyor.""Yazık oluyor size""" değerlendirmenizde de gizli bir alaycılık var ama ben yine de iyiniyetli olduğunuzu kabul ediyorum.

Lütfen İzmir denilince İZVET aklınıza gelmesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Merhaba

Masatenisi eğitimi için Balçova dışında Güzelbahçe de çalışmalarımıza başlayacağız.Detaylı bilgi için Aydın Ungan 0555 834 63 33

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba
Masatenisi eğitimi için Balçova dışında Güzelbahçe de çalışmalarımıza başlayacağız.Detaylı bilgi için Aydın Ungan 0555 834 63 33
Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..