Jump to content
Masatenisi.org Forum

Top Dönmüyor.yanlışım Nerde

Recommended Posts

mastenisi azbucuk oynuyorum ne kötü ne de iyi . önceden backhand sıkıntım vardı hatta bu sorunumu buraya konu olarak açmıştım . bu sorunu aştım diyebilirim. amma velakin şöyle bir sıkıntım var. top en fazla 3-4 kere dönüyor ve sonrası sayı. hocalarım sayıya yönelik oynuyorsun diyor. öyle oynamamaya çalışıyorum ama sonuç yine hüsran. ne yapabilirim bu konuda üstatlarımdan yardım bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaptığın hareketleri daha yavaş yaparsan top sana tekrar tekrar geri döner. ancak karşındaki de en az senin kadar topu masaya atmayı bilmesi lazım.

Karşındaki senden daha iyi ise sayı alman daha da zorlaşacaktır.

işte sıkıntı bu sanırım. Hızlı spirin yada dolu spin şut yapıyorum top block yapılmıyor yada dışarı cıkıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş ralli olmuyor hemen bikac topta sayı oluyo demiş. Merak ettiğim sayıyı karsi tarafmi kaybediyor senmi kaybediyorsun?

aynen hocam Ralli işte. bi aklıma gelmedi " ralli" kelimesi.

Ben spin çekiyorum o karşılamıyor,o spin çekiyor ben karşılayamıyorum hocam. akıl almaz saçma sapan birşey yani :)

solak oynuyorum insanlara ters geliyorum bir nebze ters geldiğimden böyle olduğunu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynen hocam Ralli işte. bi aklıma gelmedi " ralli" kelimesi.

Ben spin çekiyorum o karşılamıyor,o spin çekiyor ben karşılayamıyorum hocam. akıl almaz saçma sapan birşey yani :)

solak oynuyorum insanlara ters geliyorum bir nebze ters geldiğimden böyle olduğunu düşünüyorum

Rallinin olabilmesi için hatasiz oynamak gerekiyor hata yapinca ralli bitiyor haliyle. Bir taraf karsilayamiyorsa oyun nasil ralliye dönüşecekki?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

işte bunun özü 'de hızlı vurmak değil daha yavaş spinler şutlar yapmak olacak doğru mu ?

yok işin özü o değil..işin özü karşılıklı oynayayan oyuncuların gelen topa karşı ne yapacağını bilmesi...yani buda demektir kiiii..spin,şut,blok,kesik,yakın masa,uzak masa v.s...top oyundanken o an ne gerekiyosa o tarza dönmek..buda=tirrrrr çok çalışmak..İzmire yolunuz düşerse İzvete uğrayın..20-30 toplu raliilere şahit olursunuz..bunun içinde kontralar bloklar şutlar ne arasanızda var yani..sen bana ben sana laylaylom değildir...saygılarımla.. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok işin özü o değil..işin özü karşılıklı oynayayan oyuncuların gelen topa karşı ne yapacağını bilmesi...yani buda demektir kiiii..spin,şut,blok,kesik,yakın masa,uzak masa v.s...top oyundanken o an ne gerekiyosa o tarza dönmek..buda=tirrrrr çok çalışmak..İzmire yolunuz düşerse İzvete uğrayın..20-30 toplu raliilere şahit olursunuz..bunun içinde kontralar bloklar şutlar ne arasanızda var yani..sen bana ben sana laylaylom değildir...saygılarımla.. :bye:

doğru diyorsunuz hocam. benim sıkıntı sayı alıyım daha fazla uzamasın mantığıyla hareket ediyorum sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..