Jump to content
Masatenisi.org Forum

Esenyurt-Beylikdüzü Partner Ya Da Oynayacak Yer Arıyorum

BySharky

Recommended Posts

Marmara Park'a yakınım. Beraber oynayabileceğimiz birisini arıyorum. Henüz eğitim almadım amatör olarak oynuyorum. Elimde amatör 15 20 liralık raketlerden var yeni raket alacağım. Böylece nasıl bir raket almam gerektiğini konuşurum.

Sitemde masa var ancak oynayan kimse yok ve oynayanlar da kötü oynuyor.

selam Biz Yenibosna Muhsin Yazıcıoğlu spor kompleksindeyiz. Bu pazar da Takım turnuvası düzenliyoruz.

Gelebilirsen hem antraman hemde raket konusunda yardımcı oluruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam. Beylikdüzü'ndeyim, Kültür Merkezi'nde oynayabiliriz haftasonları ya da hafta içi antremanlar yapabiliriz akşam iş çıkışı saatlerimize göre.

Henüz 15 yaşındayım okul saatlerime ve sınav günlerime ters düşmeyeceği sürece müsait olduğum günlerde gelirim.

Hem alacağım raket konusundada konuşuruz. Zaten ne kurs aldım nede profosyonel olmak gibi bir amacım var. Masa tenisini cok seviyorum ve bilinçli olarak oynamak istiyorum. Yani profosyonel olmasam bile temel teknikleri öğrenmek istiyorum.

Kendi raketimi ve topumu getireceğim elbette ancak sizin kullandığınız raketide biraz elime almak isterim. Bugüne kadar sadece duz lastik kullandım yani marketlerde satılan 30 liraya 2 tane raketler varya iste onlardan.

"Kombomu alsam daha iyi olur?, Komboyu nasıl yapmam gerek? Gelismek için hazır dahami iyi?" gibi sorulari beraber cevaplariz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel kardeşim ne güzel 15 yaşında bu kadar bilinçli olman, tebrik ederim seni. Yalnız ben o kadar tavsiye verebilecek kadar tecrübeli değilim, yani bakma yaşım 34 ama combo raket almam gerektiğini daha 1 ay önce öğrendim. Forumda Tsubasa üstadın güzel bir yazısı vardı ve o nedenle masatenisi.com daki Tibhar kampanyasından combo raketi aldım, artık all+ bir raketim var yani ve oyunu bu şekilde geliştirmeye çalışıyorum. Senin yaşlarda bir arkadaş daha vardı Beylikdüzü nde sana onun iletişim bilgilerini özel mesaj olarak atıyorum. Okulda olduğunuz için saatleriniz daha uyar birbirinize diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..