Jump to content
Masatenisi.org Forum

1.lig Maçları

Recommended Posts

tugay abi sana çamur atan falan yok sende denizlispor hakkında ileri geri konuşma senin bu takıma çok faydan oldu ama artık bizler senin yaptığın görevi üstleniyoruz artık meydan bizlere kaldı inş denizlisporu bizler ileriye taşıyacağız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Osman abi seni tam bilmiyorum ama seni son gördüğümde seninde ele avuca sığmayan bir oyunun yoktu ona bakılırsa.Açıkçası ben seni aldıklarına şaşırmıştım.................İnşallah şans verirlerse bize niye olmasın ki?Niye ileri taşımayalım ki?Herkes anasının karnında öğrenmiyo ya masa tenisini..........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya ne kadar sacmalamaya basladiginizin farkinda misiniz? Resmen cocukla cocuk oluyorsunuz. Dun baya bir sey yazicaktim hatta yazdimda en sonunda mesajimi gondermekten vazgectim cunku ugrasmak istemiyordum fakat bu tartismayi oyle noktalara getirdiniz ki!!! Kusura bakma Cako67 rumuzlu arkadasim verdigin cevap o kadar komik ki. "benim ogrencilerim var 1993 dogumlu sizi rahat yenerler" gercekten cok komik bir cevap. Yasiniz kac acaba sorabilir miyim? Bu sekilde cevabi ancak ilkokul cocuklari verir :) Simdi beni Denizlisporu savunuyor olarak algilamayin lutfen. Denizlisporla ya da olayda adi gecen kisilerle yakindan uzaktan bir alakam ya da art niyetim yok. Fakat bu tartisma o kadar seviyesizlestiki rahatsizligimi belirtmek istedim. Ek olarak onceki senelerde yazim kurallarina o kadar onem veren moderatorlerimiz nerede acaba? Bir cok forum uyesini forumun yazim kurallarindaki katiligi yuzunden kaybettik. Ayrica forumdaki seviyesiz tartismalardan dolayida bir cok kisi sert sekilde uyarildi ve forumdan ya uzaklastirildi ya da bu sekildeki uyari o kisileri forumdan soguttu. Neden simdi es geciliyor? Tamam, Tufan Bey uygun bir dille uyarmis. Iyi guzel de, nicin devami gelmiyor sorabilir miyim? Neden boyle seviyesiz tartismalarin ortak kullanilan alanlarinda tartisilmasina izin veriyorsunuz? Tabi moderatorler sizsiniz sizin taktiriniz fakat bu tarz tartismalar forumun seviyesini bana gore dusuruyor. Dusurdu de!!! Lutfen yazima karsilik verecekseniz ozel mesaj atiniz. Gereksiz yere mesaj kirliligi yaratmayalim.

Herkese maclarinda basarilar dlerim.

Herkese hayirli bayramlar.

PS : Turkce karakter kullanamiyorum bulundugum yerde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

arkadaş benim ve denizlisporun derdini herkes görsün ve duysun tekrar sölüyorum denizlispor hakkında kimse yalan konuşamaz yalan sölüyemez ve çamur atamaz çamur atmmayın siz ne biçim insansınız madem oynadınız kakın gidin seslenmeden milletin aklını çelmeyim beyler bunlar sizin gözünüzü boyadı böyle bişey yok sakın ha yalınmayın beni deli ediyolar kuduruyrm burda

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..