Jump to content
Masatenisi.org Forum

1.lig Maçları

Recommended Posts

Teşekkürler ama bu çok büyük bir hataydı.Turnuvam şansılıklarla başladı.Önce Denizlispordan Mehmet Bilgeye 3-1 yenildim.Daha sonra Buskiden Ersin hocaya 3-0 yenildim.Daha sonra Çayspordan 1 maç aldım(3-1).2.gün Karagücünü 3-0 yendik.Sonraki maç Antalya sporlaydı.Maçlar 1-1 ken korkaklığım ve maç lig tecrübesizliğim yüzünden maçı 3-0 verdim (ama maç çekişmeli geçti).Daha sonrada B.B Ankaradan Ümite 3-2 yenildim.(2-2 ,10-9 da öndeydim).Ama bir daha ki turnuva olan Kocaeli den mutlu haberlerle dönecem.Bu turnuva bana çok şey kattı.Tecrübelendim.Bundan sonra herkes çok farklı bir Burak seyredecek.Kendine güvenli ,her sayı için savaşan , maç kazanan...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yazık ki benim abi.İlk lig maçımda herşey ters gidince bi anlık sinirle fırlattım.O da kırıldı.

Hımm. Valla Burak buradan nutuk atar gibi konuşmak istemiyorum ama hırslı olmak iyi birşey de fazlası zararlı biliyorsun. O maçta tam olarak neye sinirlendin bilemiyorum ama karşındaki oyuncu öyle hafife alınacak bir oyuncu değildi bilesin. Çok tecrübelidir, ayrıca Antalya'da çok daha iyi oynuyor, Sakarya'daki maçlarda performansı düşüktü biraz. Güzel maçtı gene de. Ben de sizin kısa tırtılla oynayan oyuncunuza yenildim, sinirlendim mi hiç bak :asabi: Yalnız Akif abiyi 3 yazmasak seninle ben karşılaşacakmışım demek. Kocaeli'de görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok ben sadece bu turnuva kendi performansımı gösteremedim o kadar.Yoksa Akif abi ve yenildiğim diğer kişiler benden iyi oyanyıp beni yendiler.Ben de Kocaeli de kendi performansımı gösterip kendimi kanıtlamak istiyorum.

NOT:Akif abi çok tatlı ve hoşsohbet bir insan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler ama inşallah ligde iyi yerlere geliriz transferler fena deil ama bide tabi şevki balım hadisesi var babam diye söylemiyarum sakaryada manyak oynadı herif namlüp döndü denizliye inş oda hap böyle devam eder :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevkı abı ıyı maclar cıkarmıs ama zaten 1.ligde 3. adamlar fazla ıyı degıl.bır de benım sölemek ıstedgım 2.lig a 1.ligde cok kalıtelı oldu 1.lıgın eskısı gıbı kjalıtesı kalmadıgına ınanıyorum cunku eskıden super yada 1.ligde oynayan kısıler suan 2.lıg a ya transefr oldu sebebı tabıkı para TUGAY

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama babam 4 maç yapmış bir tek maçta 3. adam çıkmış oda ist veteranlar maçında onuda yenmiş ayrıca takımda ömer antremansızmış genelde mehmet bilge 1. babam 2. ömerde 3. adam çıkıyo selçuk abide burda çok konuşuyodu onuda pozisyona yazmıyolar buna sevinmelimi üzülmelimi bilmiyorum ama öyle işteosman abi ve tugay abi sizede maçlarınızda başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kemal ben burda babanın ıyı oyanyıp oynamdgını tartısmıyorum sen maca gıttınmı? rakıplerı gormedıgın ıcın bu konuda ne kadar yorum yapabılırsın ben maca gıtmedım ama oynadıgı oyunucları bılıyorum... ben sevkı abının yenmesıne sevınıyorum ama senın burda yaptıgın sey cok yanlıs babanı nerde super lıgde oynatacaksın yanı:) bıde yanlıs hatırlamıyorsam sen kredını doldurdun hatta benım raketı bıle baban alacakmıs elınden ne ıs :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bak kemal kardeşim burda babanı bence hiç övme. geçen sene tugayla ben babanın ne kötü maçlar çıkardığını biliyoruz. önüne gelene yenildi. selçuk abi babanın oynamasını istemese baban hiçbir yerde oynayacak ve maç alacak bir oyuncu değil. bu sene 1. ligde oyuncu kalmamış. iyi oyuncular hep başka takımlara gitmiş. senin babanın yendiği ve ömerin yenildiği adamları biz tertemiz geçiyorduk. anlıyacağın bu sene 1. ligde 1-2 takım haricinde iyi takım yok. sen babanı süper ligde mi oynatmayı düşünüyorsun. eğer yaptığı maçlarda selçuk abi ile top görürseler ben onları mükemmel oynadı sayarım. adam kandırmakla ve kendilerini kandırmakla hiçbir şey olmaz. ben geçen sene sizin kulüpte oynamak için 250 milyon para verdimde geldim ama senin babanla selçuk abin onlara tam yakışacak hareketi yaptılar. bana verdikleri tişörtü şortu eşofamanı istediler. bu adamlar bu kadar düştü mü sana soruyorum??? birde yıllarca sana emek vermiş yıllarca o takımın yükünü ve onların kahrını çekmiş tugayın hem gitmesini istiyorlar hemde gidince arkasında tuhaf tuhaf işler yapıyorlar. ne demek tahtayı almak lastikleri istemek böyle birşey hiçbir yerde görülmemiş. işin tuhafı tugayda şahit benimle anlaşıyorlar herşeye tamam diyorlar sene başı vazgeçiyorlar bu sadece sizinkilere has bir özellik. lafa geldiler mi çok iyi konuşuyorlar ama icraatta sıfırlar. son olara diyeceğim inşallah düşerler demiştim şanslarına takımlarda iyi oyuncular kalmamış hepsi dağılmış yoksa çoktan düşmüşlerdi. tugay gibisinide zor bulurlar bakalım görecez hayırlısı??? :asabi::asabi::asabi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar klub içinde yazılanlara bakacak olursak bazı büyük anlaşmazlıklar olmuş.Yanlış düşünmüyorsam yorumlar daha kızışacak.Osman kardeşim senden ricam(çünkü seni tanıyorum)bu konu hakkındaki yorumların artık kişisel mesajlarla çözüme gitmesi.Diğer arkadaşlarada bu konuda yardımcı olmaları dileğimle.... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim kişisel kimseyle işim yok tufan abi. sadece bana yapılanları ve denizli idari kadrosunu herkesin bilmesini istedim. eğer gidecek biri olursa bilmeden gitmesin :thup:

Osmancım seni anlıyorum ama dediğim gibi konuyu tam bilmiyorum.Senden ricam tabii istersen bana kişisel mesajla konuyu en başından bi yazarsan sevinirim. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk önce tugay abi sana cvp vereyim babamı ben övmüyrm ben bu maça gitmedim ama bana sölenenleri ben sizlere beyan ediyrm ama babam 4 maç yapmış 1ini seni geçen sene 3-0 geçmiş 2 defa koray eri yenmiş bide veteranların ya 1. yada 2. adamını yenmiş ban sölenenler böyle yani ben babamı süper ligde niye oynatayım o rezil olacağına ben rezil olayımki benim de oyunum gelişsin dimi ayrıca tahta işine gelince elimden falan aldıkları yok sana böyle şeyleeri kim söledi sdc ben selçuk abiyle biraz takıldım bi ara alcam fln dedi ama sonra 1-2 maç yaptım onla yendim tabi ozman bidaha bişey demedi osman abi sana cvp vereyim tugayı göndeme sebebleri tepebaşından bizde aldığı paranın 2katını almasıdır ayrıca senden ve tugaydan malz. almalrının sebebi sdc bizlere yani genç takımın malzemeleri haraptı onun için yani yok ayrıca parada yok süperligde görüyoruz denizlisporun halini yani futbol takımı para kazanırsa bizde kazanırsız eee hep malüp takım bizde az para alıyorz ne eşohman ne tahta ne lastik hep işte ondan bundan yani bu işler tamamen duygusal yani selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan cığım bırak bu arkadaşlar ( ki şahsen tanımıyorum) bildiklerini açıklasınlarki camiada böyle şeyler yaşanmasın. en azından verdiklei sözün arkasında dursunlar.

çünkü geçen yıldan böyle bir olay bir arkadaşımın başına da geldi . yöneticiler hiç bir sözünde durmadılar.

bence bunları deşifre etmek lazım. selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kemal abıcım sen bana anlatma yok genc takımın malzemesı yokmus fln fılan bunları ben bılıyorum.genc takıma ne zaman lasttık verıldı bakalım baban benden dusen lastıklerı lastıklerı ya sana takardı yada satardı bazı seylerı burda söylemek ıstemıyorum anladınmı... benım takımdan ayrılmamın sebebıde ılk once para ama parayıda bahane ettım cunku kulupte neler oluyor maclara gıtmedıgınden bılmıyorsun yada o kısılerle aynı dusunceye sahıbsın.son bır sey ben denızlıspordan aldgım paranın suan 3 katını alıyorum ...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi sende biliyosun afyona maça gittik osman abinin verdiği eşohman üstü olmasaydı seramoniye tişörtle çıkacaktık daha erkan abidende aldık afyonda eşohman yani bu sene parada yok yalnız osman biyle ikiniz yanlış işler çevirmeyin yani yok denizlispor yönetimi şöyle böyle diye siz sdc kendi düşüncencenizi söyleyin ama başkalarına çamur atmayın ve senden gelen tahta bende lastiklerin ise zaten hayrı yokki çocuğun birine verdi babam osman abi senin için bu kadar emeği olan biri demiş abi yok değil ama okadarda değil sanırım demi ama yinede osman abi ve sana çok teşekkürler ama babamlar ne yapıyorsa doğrudur bilmiş olun onlar yanlış işler yapmazlar haberiniz ola bu arada hayırlı kandiller ve hayırlı bayramlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya abıcım ben camur fln attıgım yok kulup benımle ugrasmasın yeter ben takımdan ayrılırken kımseyle kavgalı ayrılmadım ama bazı kısıler arkamdan konusanlar var bunlardan bırısı baban.arkamdan cok sey konusmuslar ben artık sıkıldım ıllakı kavgalı mı ayrılmak lazımdı arkmdan kotu konusanlara sımdı camur atmıyorum dogruları soyluyorum.ben kulupten ayrılırken baban bır hayırlı olsun bıle demedı neyse bu onemlı degıl benım arkamdan konusmasılar onlarda ıyıydımde sımdımı kotunoldum ayrıca benım denızlıspora cok emegım gectı 1.lige cıkardık hep bırlıkte takımı dusmekten kurtaradık sonra ılk defa tarıhınde kupa alıyorduk ama nasıp degılmıs yanı anlayacagın senden cok emegım gecmıs ben burda mutluyum kulubumdende memnunun benım huzurumu bozmasınlar yeter .......

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..