Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kalinikos Kreanga Vs Stefan Fegerl (Champions League 2015/2016)

Recommended Posts

• 2 weeks later...

bence sen iyi oyunculara bak cok buyuk hareket yapan varmı ma long anterenörü diyor hatta byüyk yapma hareketi diye

Ondan sebep ma long hep büyük hareketlerle oynuyor zaten,antrenörünü dinlemiyor. Sende antrenörü arasında konuştukları şeyleri biliyosun hımm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yahu adamın cincesi iyi belki de ne biliyonuz

ben yazılarını severek okuyorum bi kere

herkese tek tek laf etme cabaları 15 yasın altında olan bir kardesimiz oldugu izlenimi uyandırdı bende ama bu cincesinin kotu oldugu anlamına gelmiyor tamam mıııı !!!111

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yahu adamın cincesi iyi belki de ne biliyonuz

ben yazılarını severek okuyorum bi kere

herkese tek tek laf etme cabaları 15 yasın altında olan bir kardesimiz oldugu izlenimi uyandırdı bende ama bu cincesinin kotu oldugu anlamına gelmiyor tamam mıııı !!!111

komik degilsin şaklabanlık yapmaya çalışma ben düşünce söyledim karadeniz bölgesine yolunuz düşerse maç yapmak isterim by büyük oyuncular yaşimda sandıgınızdan daha büyük

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

komik degilsin şaklabanlık yapmaya çalışma ben düşünce söyledim karadeniz bölgesine yolunuz düşerse maç yapmak isterim by büyük oyuncular yaşimda sandıgınızdan daha büyük

off nasıl da laf gecirmissin ne diyecegimi bilemedim :)

bence sen iyi oyunculara bak cok buyuk hareket yapan varmı ma long anterenörü diyor hatta byüyk yapma hareketi diye

burda dusunce degil ma long un antrenorunun neler soyledigini yazmıssın,

cinlilerin cin lastigi ile oynadıgını bilmiyorsun heralde kucuk hareket istedigine gore :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..