Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Parça Yardımı

Batuhan

Recommended Posts

Merhaba ben komboyu toplamak istiyorum 200TL gibi bir fiyata

1.s çok buyuk bı alanda oynamıyoruz zaten maximum 3 3.5metre (oda nadir)geri giderim yanı masaya yakın oynuyorum

2. s baya hızlı ve çok spinli istiyorum fh ama her attığımda dışarı çıkmasın.

3. s bu komboyu yaklasık bı 2 3 sene civarı kullanabılırsem iyi olur ileride bakarız değiştiririm belki.

4. s bh hiç şut çekmem neredeyse full savunmak için bazen spin çekerim. servistete kesme atarım.

5. s raketin biraz ağır olmasını istiyorum hafif rakete alışamam ağır rakette sert vurunca bana daha rahat geliyor istediğim yere gidiyor

6. s fh e xiomun ürünleri ilgimi çekti ama hangısı uygun bulamadım fh 100tl gibi düşündüm yumuşak olunca kontrollu oluyor ama masadan açılınca rahatlık ıçın bu durum ve ben açılmıyorum zaten. hangi lastıgı onerırsınız ? site farketmez bi yerden alıcam ama. Masaya yakın sert lastik kontrollü olmaz gibime gelir en uygunu sizce ne olur hız ve spin olarak kontrolde ?

7. s bh hızı onemlı deıl savunma arada spin servistede kesme atabilirim öneriniz nedir ? 60tl civarı ?

8. tahta aşırı önemli değil ağır olsun ve bu lastıklerı rahat kontrol edebiliyim yeter 40 50tl civarı olan pek secenek yok zaten ileride tahtayı deişebilirim kontrollu birazda hıza katkısı olsun yeterli şuanda.

9. Bunları bi siteden alıp birleşttirirsem iyi olur ayrı ayrı zorlanırım.

Bide merak ettiğim konu şu lastıkler neye göre def all veya off oluyorlar ? sertlık yapışkanlık vs vs ?

Herhangi bişey öneri için onemliyse sorun aklıma bunlar geldi şimdiden saolun herkesın onerısını beklıyorum yanlış bişey yazdıysam kusura bakmayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumun için teşekkürler şuanda sadece bilgi almak istiyorum konuları inceledım fakat pek anlamadım bh az çok belli oldu fakat forehande ne yapıcağım hakkında çok fazla kararsızım çok fazla seçenek bulunmakta eğer araştırabileceğim konuları belirtirseniz iyi olur. Lastik ömrü olarak kullanıcam deme sebebim tahta sabit olara lastiği zamanı gectiği zaman değiştireceğim savunma sebebim bileğim ters tarafı kırıktı sert vuramıyorum tahtam zaten belli fakat öneri duymak istedim sadece ağır olması bana göre avantaj şahsen. Yaptıklarımı söledim yanlışım varsada bilmediğim şeyleri okuyarak oğrenemedim veya o konuları bılmıyorum. Belirtirseniz arayabılırım konuları

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kısaca ozetliyim

1. hem yuvarlak hem sivri olmaz (olsaydı iyiydi tabi) o dedigin fiyatlara ultra mega super bisi toplayamazsın,

2. tahta asırı onemli degil demissin, tahta dusundugunden cok daha onemli,

3 daha once de binlerce kere yazıldıgı gibi buradan tavsiye olmaz, iyi oyuncular da ekipman isinden anlamayabilir, iyi antrenorler de. etrafında ekipmandan anlayan birileri varsa ondan yardım iste eger yoksa masa tenisinin oynandıgı bir yere gidip senin oyununu goren birinden yardım iste.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..