Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yınhe Big Dipper Siyah Lastik

Recommended Posts

Herkese merhaba sevgili forum üyeleri forehand de tenergy 05 kullanıcısı olarak temel odağım tabi ki de spin.Yinhe çıkardığı bu lastikle acaba spin olarak 05 i geçebilmiş veya denk olarak ona kafa tutabilmiş midir genel olarak karakteri nasıldır deneyen varsa yorumlarından tecrübelerinden bilgilenmek isterim teşekkürler şimdiden.(Eklemek gerekirse bunu sorgulamamın sebebi dolar artışı ve bunun piyasaya yansıyışıdır.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben yeni kullanmaya başladım. İlk izlenimlerime göre masatenisi.com sitesindeki değerlendirmelere birebir uyuyor, çok iyi analiz yapmışlar. spin olarak çok başarılı olduğunu söyleyebifat,

fatih hocam hızlı cevabınız için teşekkürler ben de siteden bir öndeğerlendirme okumuştum bu yüzden de araştırmaya koyuldum uzun vadede forehand lastiği olarak bi tenergy 05 alternatifi olabilir mi yazdığım konular bakımından tenergy ye göre kıyaslama imkanınız mevcut mudur ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tenergy uzun süreli kullanmadım. Antrenmanlarda arkadaşların raketlerinde denedim sadece ama lastik kaliteli bir lastik. Ben yakın mesafede kullandığım için başarılı buldum. Orta mesafede de iş yapar bence.

tenergy uzun süreli kullanmadım. Antrenmanlarda arkadaşların raketlerinde denedim sadece ama lastik kaliteli bir lastik. Ben yakın mesafede kullandığım için başarılı buldum. Orta mesafede de iş yapar bence.

cevabınız icin tekrar teşekkürler farklı kullanıcı yorumlarına da açığım bilgilerinize

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

Bu yazacağım yorum konu sahibine cevaptan çok (uzun zaman geçmiş) , lastik ile ilgili deneyimimi paylaşmak için...

Çin lastiklerini denemek istiyordum ama çok da yapışkanlı istemiyordum. Yorumları okuyunca Big Dipper'ın oyun stilime uygun olabileceğini düşündüm ve sipariş ettim. Öncelikle şunu belirteyim ki, kokusu lastikten önce geldi. Kolay kolay da geçmek bilmedi. Ben sadece FH'de test ettim

Servisler de beklediğim gibi yapışkanlı yüzey sebebi ile pek memnun kalmadım. Evet spinli bir lastik ama dar açısı bazen avantaj bazen dezavantaj yaratıyor.

Mesela masaüstü ya da yakın mesafeden fast spin gerçekten çok başarılı. Hatta üstüne bir de karşı tarafta taş sektirmişsin gibi gidiyor top...

Ama orta mesafe ve üstü looplarda hareketi çok iyi yapmazsan topu fileden geçirmek zor olabiliyor.

Benim oynadığım lastikler daha orta seviye Avrupa lastikler. (Xiom Vega Euro DF, Yasaka Rakza X) Buna rağmen ben bu lastiği pek öyle denildiği gibi Avrupa lastiği havasında görmedim (gerçi Çin lastiklerini de ben bilmiyorum) Tahmin ediyorum ki, bu lastik olsa olsa melez olur. Hedef kitlesi de herhalde yapışkanlı lastikle oynadığı halde oyununu farklı yöne taşıma ihtiyacı hissedenlerdir.

Lastik kaliteli mi? Evet ! Avrupa lastiklerine iyi bir alternatif mi ? Belki ama kesinlikle çok farklı bir oyun karakteri var.

Bence bu lastiğin Tenergy seviyesinde olduğu iddiası sadece dikkat çekmek için uydurulan masum bir slogandır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oldukça spinli bir lastik ama kullanımı 05 e göre farklı. Eğer FH de kullanacaksanız çok iyi fırçalamanız gerekiyor. daha önce kullandığım Moon pro'ya göre daha fazla atıyor. ama daha dar açılı. Çin lastiğine alışkın biri için kaliteli ve etkili bir lastik. Ama 05 e benzerliği kullanımında değil doğru şekilde kullanıldığı zaman etkisinde sadece.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..