Jump to content
Masatenisi.org Forum

Avusturya Açık Mizutani Vs Dima Final

Onur

Recommended Posts

paylaşım için tşkler...benim içinde kimin süper kimin star olduğu önemli değil..benim için en güzel oyun ve görsel masatenisçi Mizutani adamım..tek geçerim isterse dünyada 100.sırada olsun...değilmi ki bir avuç masatenisi severin o trübünde heyecan ve andralinini üst seviyeye çıkarttırıyo hemde sayı sayı daha ne..nesli tükeniyo ama napalım..at servisi çek spini ya al ya ver..bu spor mu yani..isteyen öyle oynasın..

NOT:Ben hep istikrardan yana olduğum için pek malzeme değiştirmeyi sevmem hele tahtamı hiç değişmedim..Yıllarca ALC ile oynadım keza üzerine ne taktıysam hiç garipsemedi..Geçenlerde tahtamı kırdım..Bu vesile ile Mizutani zaten adamım tahtasıyla oynama fırsatım oldu..Bakın ben malzemeden hiç anlamam ve ukalalıkta yapmak istemem ama tamamen elimin hislerini paylaşmak istedim sizlere..ALC tahtaya göre daha sert hisli daha hızlı amaaa inanılmaz derece bi o kadarda top tutma yönünden kontrollü bir tahta hissiyatı edindim ve yıllar sonra oyun idol tarzımda olan oyuncunun tahtasına geçiş yaptım...Ama dediğim gibi şu sebebten hızlı işte malzemesi bu oyüzden kontrollü fala filan inter milan gibi yorumlar yapabilecek tecrübe ve bilgiye sahip değilim..Sadece elimin hissettiği hisleri paylaştım...sevgilerle...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..