Jump to content
Masatenisi.org Forum

Reactor Corbor

swan

Recommended Posts

Bir haftadır deniyorum izlenimlerimi yazayım

Yabancı forumlarda çin lastiklerinin sriver 'ı diye geçiyor ben pek benzetemedim. açış atısı orta süngeri orta sertlikt(birazcık daha sert) çok güzel bir allround lastiği

yeni başlayan ve orta seviye oyunculara öneririm.

Amma velakin bu lastiğin parafinlendikten sonraki hali lkt 'nin parafinli haline hiç benzemiyor. tek kat parafinle canavar bir top spin lastiği oluyor. rta sertlikteki xiom lastiklerinin daha mat yüzeyli ve atış açısı biraz daha düşük hali diyebiliriz. lkt yi 3 kat parafinleyin bunun yarısı kadar anca olur. Zıplak bir lastik değil ama hızı gayet yeterli. en ayırt edici özelliği diri oluşu. hem lastiği hem süngeri çok diri. Belki bu bakımdan sriver 'a benzetiliyodur ama ben pek bir benzerlik göremedim. belki yapışkansız ve tempoludur diye mi benzetiyolar? bilemiyorum.

Elimdeki örnek kırmızı. Siyahı için daha tackydemişler forumlarda ki bu lastik hiç tacky değil. O yüzden azıcık tacky olabilir diye tahmin ediyorum.

Ağırlığı orta seviyede parafinlenip fazlalıkları kesilince daha kullanmaya elverişli oldu. backhandde de forehandde de kullanabilirsiniz.

son olarak ucuz lastikler kategorisinde en iyi alternatiflerden biridir. lkt pro xp almayın bunu alın derim, parafinlenince tenergy müptelaları haricinde herkesin sevebileceği bir lastiktir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aksine sünger boşluksuz ve katı. h3 ne national vardı ya elimde, işte o süngerin sert hali gibi

reactor corbor çinden alınabilir. bende 3 adet daha kırmızı var isteyen olursa ilan açabilirim. parafin yapı marketlerden temin edilebilir

amma velakin

lityum kardeşim oyununa ilgilen sağlığa zararlı solventlerle bilmemneyle uğraşma.

bana bakma ben fantezi müziğin prensiyim kendimi eğlendiriyorum. önüme masa koy adam koy parafinin yüzüne bakmam bile. bunlar hep boşta kalınca yaptığım deneme yamulmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Ben bu lastiği aldim tuningledim ve hrt rosewood nct v tahtamda bugun oynadim. Sert rezalet tok tok ses cikatiyor kapiya tiklama sesi gibi,tahta sert hisli lastik sert baya sert hisli oldu. Sesten sebep lastigi cikarip firlatasim geldi ama yedek raketim olmadigi icin oynadim mecbur,hizi çok hizli degil 1.9 aurus sounddan yavaş ama çokta yavas bi lastik değil. Topu güzel tutuyor yüzeyi,baya servis yedim karsi taraftan,bu kadar servisten etkilenen başka bi lastikle oynamamistim. Sesinden sebep zorlandim ama sonra aliştim,servisleri kesik karsilamasi kolay,güzel kesme atiliyor. Bh de oynamasi daha iyi geldi bana,alişinca cok iyi oynamaya basladim yeni lastik almasam bu lastikle devam ederdim. Düşük bütçeler için iyi bir lastik,yumuşak yada orta sertlikte bir tahtanin uzerinde sesi ve hissi daha iyi olur diye dusunuyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..