Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Gölbaşı'nda Yer Var Mıdır ?

reistanbulu

Recommended Posts

merhabalar arkadaşlar, gölbaşında oturuyorum. gölbaşında maalesef çok araştırmama rağmen yer ve mekan bulamadım masa tenisi için. belediye ve kaymakamlığı mail ilettik ama bir netice alamadık. orta seviyede ve orta yaştayım. yardımcı olabilecek masa tenisi sevenler olursa memnun olurum. iyi çalışmalar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gölbaşı'nda da masa tenisi için gençlik spor ilçe müdürlüğü ile görüşüldü, kapalı spor salonu tamamen belediye bünyesinde olduğu kendilerine sadece çim saha tahsis edildiği bilgisini aldık. Belediye ile görüştük ilgili müdür bey den de net bilgi alamadık. Şunu anlamıyorum masa sorun değil biz kendimiz masayı temin ederiz yeterki yer gösterin.. Arkadaşlar da tel açıp biraz talep yoğunluğu oluştursak daha iyi olur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

merhabalar arkadaşlar, gölbaşında oturuyorum. gölbaşında maalesef çok araştırmama rağmen yer ve mekan bulamadım masa tenisi için. belediye ve kaymakamlığı mail ilettik ama bir netice alamadık. orta seviyede ve orta yaştayım. yardımcı olabilecek masa tenisi sevenler olursa memnun olurum. iyi çalışmalar

Gölbaşı Toki de ..05055801940

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..