Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta

Recommended Posts

Masatenisi sporunda en önemli özellik kullandığımız tahtadır.Yani raketimizin ahşap aksamı.Dışarıya olan bağımlılığımız ve satın alma konusunda yaşadığımız maddi imkansızlıklar bizleri arayışa zorladı.İkinci el tahta arayışları seçenek gibi görünse de kısıtlı oluşu ve teknik anlamda bilgi eksikliğinin yarattığı sorunlar doğru seçimimizi hep etkiledi.Bana göre TRM bu konuda çok iyi bir başlangıç yaptı.Tahta konusundaki çeşitlilik ve oyun stiline ygun katman kombinasyonu devrim sayılabilecek seçeneği de beraberinde getirdi.Sn.Murat IŞIK ve Sn.Ecem YILDIRIM bizlere farklı bir tarcihi sundular.Şu anda tek eksik nedir derseniz.Tahta talebinde bulunan oyuncuların kendi antreman videolarını çekerek TRM ye göndermeleri ve karşılıklı yapılcak değerlendirme sonucunda uygun tahtanın yapılmasını sağlamaları olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

MEVLANA dan...

Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..