Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tuzla, Kurtköy Civarı Oynayacak Yer Arıyorum

Recommended Posts

Orhanlı'da çalışıyorsanız Tepeöreni bilirsiniz biraz daha yukarısında.

Salon Tepeören diye bir spor merkezi açıldı tepeören mah. muhtarlık ilgileniyor bu konu ile arayıp görüştüm.

Önceden güvenlik olmadığı için çocuklar masalardaki fileleri kırmış vs.

Şuanda masa tenisi teçhizatları için talepte bulunmuşlar yeni ürünler gelecekmiş ancak ne zaman geleceği hakkında kesin bilgi yok.

Umarım daha seyrek noktalarla oynayabilecek yerler çoğalır.

İstanbul'da böyle bir sporun salonlarının yaygınlaşmamış olması çok üzücü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

bu aksam salonda olucaz. (21.07.2015 Salı) saat 22:00 a kadar acık

gs formalı arkadaş sen miydin?kenarda sizi 1 saat kadar izledim (şişman olan bendim)işin aslı ,hem 15 yıldır elime raket bile almadım hem de sizin güzel oyununuza rakip olamama fikri ile moralim bozuldu.ama yine de gelip çalışmaya karar verdim.elimde 20 yıl önce kırtasiyeden aldığım raketim var,hala sapasağlam ilk zamanlar bununla başlayıp 1 -2 ay sonra ortalama bir raket alırım artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fatih kardeşim tenisi bıraktım filan demiştin sanırım bu aşk bırakırım demekle bırakılamamış :). İyi de olmuş sevindim. Mesajlarını da yeni okudum Ramazan dolayısıyla uzunca bir ara verdim bende.

Beni tanıdığına göre (bildiğin gibiyim çok bir gelişme yok :salak: ), Kaan898 arkadaş ile de benzer seviyede isek, senin gittiğin bir gün bize haber verirsen size katılmak isterim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..