Jump to content
Masatenisi.org Forum

Acil Yardım

Recommended Posts

Atakan kardeşim sugar kardeşim nedim kardeşin paylaştığı XİOM Muv 9s carbonmudur nedir iyimi sizce??

Konuyu özetliyim. Masa tenisinde hazir raketler ve combo raketler var. Hazir raketler bildigin raket,spor magazalarinda satilanlardan. Combo raket dedigimiz şeyde 1 tane tahta ve 2 tane lastigin yapistirici ile yapistirilmasiyla olusuyor,lastikler eskiyince elinle söküyosun ve yeni lastik alip yapistiriyorsun,hazir rakette boyle birsey yapamiyorsun. Tahtayi ve lastigi kendin istedigin gibi secebilirsin oyununa göre. Gözünü korkutmasin senin yapistirmana gerek yok masatenisi.com dan alacaksan 1 tahta ve 2 lastigi secip sepete ekliyorsun ve siparis notuna yapistirilmasini istiyorum yaziyorsun onlar sana tahta ve lastikleri ucretsiz yapistirip kenar bandi cekip gonderiyorlar. Hazir raket alirsan 150 lirani bosa harcamis olursun. Hazir raketi akülü araba gibi dusun,belli bi hiz yapabilir. Combo raket ise normal benzinli araba gibi dusun. O derece ciddi farklari var yani. Kim gercek araba varken akülü arabaya biner. Hazir raket işini birak,hazir raketle oynadigin yillar kayip yillardir ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir hazır raket ( pro ekipmanlarla yapılmış olanlar hariç) kombinasyon raketten iyi değildir.

Hazır raketle ilgili soru sormana gerek yok. Burada hiç kimse hazır raketle oynamaz. Sende en ucuz tahta ve lastikleri sitelerin birinden al veya 2.el ekipman satanlar bölümüne bak ve al. Paranı çöpe atmana gerek yok.

Öyle de off+ raket istiyorum falan deme onunla baş edemezsin. ALL + veya ALL alacaksın. Hzır raketle ilgili soru sorma cevap verecek bir durum yok. 70-80liraya kombo alabilirsin al irini 1-2 yıl oyna

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Kesinlikle All+ tahta olmalı. Üstüne xiom vega elite 2.0 yapıştırmalı.

Ben üstatların sözünü dinlemedim 2 kombo raket aldım kullanamadım.

KESİNLİKLE ALL + tahta alınıp kontrollü lastikler seçilmeli.

Öyle hazır raketle karıştırılmamalı. Kombo çok hızlı oluyor yeni başlayan arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..