Jump to content
Masatenisi.org Forum

Koskoca Kadıköy'de Oynayacak Insan Yok.

alpyerdm

Recommended Posts

Kadıköyde doğru dürüst salon yok ki...

Orta il seviye ne bilmiyorum ama masatenisi zaten aynı kişiler ile oynanınca sıkıcı olan bir spor.

Oynamak istiyorsanız göztepeye gelin, hem fenerbahçe veteran hem İstanbul veteran dernrği oralarda.

Google amcaya adreslerini bir sorun, haftasonu öğleden sonra bir uğrayın, oynayacak her tür seviye adam mevcut...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 2 weeks later...

Maç yapacak, orta ileri seviye oyuncu arıyorum. Koskoca Kadıköy'de günlerdir masa tenisi oynayan bulunamıyor ne acı. Sporu bıraksak mı ne yapsak?

Fenerbahçe veteran masa tenisi kulübüne uğrayın . Her düzeyde oyuncu mevcut ve güzel bir yer . Hele bu sıcaklarda klimalı sadece masa tenisi oynanan 10 masalı kocaman bir salonu ve çayı çok güzel çaycı Bayram ı var . Adresi web den bulabilrsiniz .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fenerbahçe veteran masa tenisi kulübüne uğrayın . Her düzeyde oyuncu mevcut ve güzel bir yer . Hele bu sıcaklarda klimalı sadece masa tenisi oynanan 10 masalı kocaman bir salonu ve çayı çok güzel çaycı Bayram ı var . Adresi web den bulabilrsiniz .

10 masa derken?

6 haftadır sakatlık yüzünden gidemedim. 7'den 10'a mı çıktı?

Yeni masa koyacak alan da yoktu aslında...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 weeks later...

Çok uzun bir aradan sonra foruma geri döndüm. İstanbulda yeniyim de FBVTT için bir kaç sorum olacaktı. Giriş için ücret veya üyelik gerekiyor mu? Bir de sitesinde yazan pazar turnuvaları her pazar geçerli mi, mesela yarın varsa katılmak için ne yapmam lazım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..