Jump to content
Masatenisi.org Forum

İvtta Gerede/ Esentepe Turnuvası

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar Fulyanın organizasyonları her zaman süper.Katılmanızı tavsiye ederim.Gerede Esentepede yapılacak turnuvada süper bir doğa manzarasında oksijene alaerjisi olanlar katılmasın.Yemekler süper ve tam pansiyon konaklama imkanı.Cumartesi akşamı kuzu çevirme ve gecede sucuk partisi var.

Konaklama Hotel Esentepede olacak.(www.hotelesentepe.com)

Fiyatlar;

Tek kişilik oda 90 YTL

2 Kişilik oda 140 YTL

0-6 yaş ücretsiz

6-12 yaş%50 indirimli

bu fiyatlara KDV dahil değil.

Bu arada maçlar Gerede Spor Salonunda yapılacak ve karşılaşmalar tek erkek,tek bayan,çift erkek,çift bayan ve mixler olarak yapılacaktır.

NOT:Ekteki dosyayı ben açamadım.Yazdıklarımı dosyayı açamayan üyelerimiz dikkate alsınlar sanırım aynı bilgiler vardır.

Zannederim dereceye gireceklere madalya,kupa vs...verilecektir ama önemli olan bu turnuvanın havasını solumak(bide sucukların :lol: )

Arkadaşlar Fulyanın yaptığı birçok organizasyona katıldım ve size bu turnuvayı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.Bence pişman olmazsınız :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
tufan bey sonuçlarıda yazsaydın fulya hn ın yazacağı yok gelemeyip de merak eden arkadaşlar var.

hakikaten süperdi

selamlar

arkadaşlar merhaba,

turnuvamızı beğendiğinize çok sevindim, ben de sizlere katıldığınız için teşekkür ederim.sıralamayı yazmadan önce bodrum da 01-08 ekim tarihleri artasında yapacağımız uluslararası turnuvamıza katılımın yüksek olacağını bildiririm.

gerçekten oyun kalitesi çok yüksek bir turnuva ve türkiyenin yanı sıra avrupanın çok çeşitli ülkelerinden, kendi yaş kategorilerinde dünya derecelerine sahip oyuncuların katılacağı bir organizasyon. katılabilecek olanlar www.ivtta.net sayfasından gerekli bilgilere sahip olabilirler.(Bodrum dan da katılım var ve oradaki organizasyonu "nihat ümemetoğlu "arkadaşımız yapıyor.ilgilenenlere telefonunu verebilirim)

esentepe de oynana maçlardaki sıralama şöyle (gerçekten çok çekişmeli maçlar yapıldı):

grup 1: 1-bahattin erkan(bolu),2-ensari acar(ankara),3-tufan yalçın(ankara),4-kenan atalay(ankara),teselli:ahmet c.abiş(ankara)

grup 2:1-recep mutlu(ankara),2-şükrü yıllar (samsun),3-bilal san (ankara),4-timur yerlikaya(ankara),teselli:ömer sayın(bolu)

bu arada ankarayı da tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..