Jump to content
Masatenisi.org Forum

Spinlord Zeitgeist

Recommended Posts

SPİNLORD ZEİTGEİST kullanan yada daha önce deneyen arkadaşlar varmı? Varsa görüşlerini istiyorum. (Daha önce hiç uzun pütür kullanmadım, deneme amaçlı istiyorum. En etkili uzun pütür olarak Donic Piranha'yı duydum. Yurt dışında spinlord zeitgeist'in hem kaliteli hem de uygun olduğunu söylediler. O yüzden danışmak istedim) Bu uzun pütüre alışabileceğim ve kullanabileceğim kanaatine varırsam backhandimde kullanmak istiyorum. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SPİNLORD ZEİTGEİST kullanan yada daha önce deneyen arkadaşlar varmı? Varsa görüşlerini istiyorum. (Daha önce hiç uzun pütür kullanmadım, deneme amaçlı istiyorum. En etkili uzun pütür olarak Donic Piranha'yı duydum. Yurt dışında spinlord zeitgeist'in hem kaliteli hem de uygun olduğunu söylediler. O yüzden danışmak istedim) Bu uzun pütüre alışabileceğim ve kullanabileceğim kanaatine varırsam backhandimde kullanmak istiyorum. Teşekkürler...

http://www.masatenisi.org/forums/topic/17536-donic-piranha-tec/?fromsearch=1

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

spinlord'u ben de Bilal beyden alıp denedim. Ox versiyonu oldukça kontrollü. ilk denememde çabuk alıştım.

Blokları oldukça etkili. Masa üstü kesmeleri tam beceremedim biraz boş gidiyor. Açıktan topu iyi doldurabiliyor.

Sonrasında farklı kısa ve orta pütürler denedim. En rahat bununla oynayabiliyorum.

Şimdi Kung Fu tahtası ile en ince süngerlisinden sipariş edip birde onu deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OFF tahta ile bunu 4 aydan beri kullanıyorum.Diğer popüler olan pütürlere göre çok daha kolay kullanımı var.Blok ,chop yaparsınız hatta iyi kötü şut bile atarsınız.En çok beğendiğim tarafı gelen kesmelere yapılan agresif itmeler fiskeler.

Defans tahtası için bir tane daha almayı düşünüyorum yada Bilal bey onu alma şu pütürü al derse ona göre hareket edeceğim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

OFF tahta ile bunu 4 aydan beri kullanıyorum.Diğer popüler olan pütürlere göre çok daha kolay kullanımı var.Blok ,chop yaparsınız hatta iyi kötü şut bile atarsınız.En çok beğendiğim tarafı gelen kesmelere yapılan agresif itmeler fiskeler.

Defans tahtası için bir tane daha almayı düşünüyorum yada Bilal bey onu alma şu pütürü al derse ona göre hareket edeceğim :)

Estağfurullah abi o kadar da bilgi sahibi değiliz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..