Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Allround Classic Xiom Yanus Df - Xiom Vega Elite Combo Raketim

Recommended Posts

Arkadaşlar sitedeki bazı yazıları okudundak sonra biraz bilgi edindim ve kendimce bir raket topladım.

Raketi toplarken kendi oyun stilime yakın olmasını istedim, bilmiyorum başarabilmişmiyim. Kısaca oyun stilim ; backhand ile savunma, forhand ile genellikle atak oynarım, kontrollü oynamayı severim, duruma göre savunma, duruma göre atak oynarım, masaya yakın oynarım, servisleri kesarek atmaya çalışırım. Oyun tekniğimi geliştirmek için aldım. Kontrolü iyi bir raket aldığımı düşünüyorum.

Comboda kullandığım malzemeler.

Kırzımı taraf için : Xiom Vega Elite 1.8

Siyah taraf için :Xiom Yanus DF 1.5

Tahta ise : Stiga Allround Classic

Reketi daha kullanmak nasip olmadı. Kullandıktan sonra size izlenimlerimi bildiririm.

Raketi yurtdışından aldım , Türkiye'ye göre 100tl daha ucuza mal oldu. Size aldığım siteyle ilgili görüşlerimi söyleyeyim.

Tabletennis11.com sitesinden aldım. 12 günde elime ulaştı gümrük sorunu yaşamadım. Ürün mükemmel şekilde paketlenmiş. Açıksa söylemek gerekirse , bu özeni beklemiyordum. Özenle lastikleri yapıştırmışlar, işçilikleri harika. Yani kısacası siteye yapıştırma ve paketleme konusunda 10 üzerinde 10 puan verdim. Ürünle ilgili yorumları kullandıktan sonra sizinle paylaşacağım. Şimdilik bu kadar... Sizlerde bu combomla ilgili yorum yapabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..