ommon

Masa Tenisi Bu Ülkede Spor Değil.

Recommended Posts

Pazar günü Kırklareli de kurumlararası son maçları vardı. Final maçı. Alan şampiyon durum 2-2. Saat 16:00 da basketbol maçı varmış diye tam final maçının ortasında saat 14:00 da salondan çıkarıldık. Küçük salona geçin orda oynayın dediler. İşin tuhafı basketbol koçları siz oynayın daha bizim maça çok var diyor bizim il temsilcisi beyefendi yok yok biz masaları toplayıp küçük salona geçelim diyor. İşte masa tenisine bakış maalesef bu. Diğer salona geçmeyi kabul etmedik ve malüp sayıldık. 5 yaşında bir oğlum var onu masa tenisine yönlendirmeyi düşünüyordum ama artık vazgeçtim.

  • Like 1

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Şayet yazdığın gibi ise önce il temsilcinizi değiştirin. Sen spordan ve özellikle de Masa Tenisinden vazgeçme, Spordan anlamayan yöneticilerden vazgeçelim.

  • Like 7

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Memleketim olan şehirde böyle bişey yaşanmasına üzüldüm doğrusu. Ama bu sporun ilerde daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum, yıllar geçtikçe profesyonelce oynayan sayısı artıyor etrafımda.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bencede M.T ne gönülvermiş kişilerin yönetici olmaları daha iyi olur. bu sporu böyle bir sebepten bırakmak pire yüzünden yorgan yakmak gibi olur, ısrarve inatla vazgeçmeden oynamaya devam etmek en iyi cevap olur bance

  • Like 1

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bu Türkıye de masa tenisi her zaman 3.sıradadır.Üvey evlatn maumelesi görüyoruz.Bizler Bursa gibi büyük şehirde neler yaşıyoruz Allah biliyor.Masa Tenisinden kopmak çözüm değildir.Yöneticileri değiştireceksiniz.Bursa dan selamlar.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

    Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok

  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Kayıtsız, 3 Misafir (Tam liste)

    Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor