Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xıom Vega China Kullanıcılarına ?

Recommended Posts

Merhaba XIOM Vega china lastiğini kullanan, deneyen arkadaşlardan bu lastik hakkındaki görüş ve düşüncelerini öğrenmek için açtım bu konuyu.

Yorumlarını yazacak arkadaşlardan lastiği hangi tahtalarla kullandıklarını, oyun sitillerini ( masa üstü ,orta mesafe atak ,defans vb.) yazmalarınıda rica edicem simdiden yorumlarını yazan herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fh de biraz dengesiz geldi bana tam çok iyi çektim spini diyorum rakip bi blok koyuyo çektiğim spin bende patlıyo.hafif bi spin çekiyorum top karşı tarafı perişan ediyo.bh de yine biraz dengeli kesikleri çok iyi servisleri çok iyi.rallilerde harika.şutları ve blokları sıradan çin lastiklerinden biraz iyi ama yinede fırçalayarak şutu atmalı veya spin yapar gibi blok yapmalı.süngerinden solusyon temizlmesi çok kolay parçalanmıyor kolay kolay deforme olmuyo xiom fuga ve tsp defence classic de denedim lastiği

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..