Jump to content
Masatenisi.org Forum

12. Forum Buluşması

Recommended Posts

bir forum buluşması daha geride kaldı emegi gecen herkese çok çok teşekur ederim ayrıyeten forum buluşmaların olmazsa olamazlarından ve forum buluşmaların sembolu haline gelen tufan hocaya buluşmaya verdigi emege ve neşeye sonsuz şukranlarımızı sunuyoruz allah ona saglık sıhhat versin inşallah kısmet olur bidahaki buluşmada tekrar gorişmek dilegiyle :alkis::bye::thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Samsunda yaşadığımdan dolayı pek objektif yorum yapamayacağımı düşünüyorum.

Bireyselde 1. Saadettin Gencer 2. Abdullah Yaşkafa 3. Cengiz Penol 4. Erkan Kızıltaş oldu.

Takımlarda yine Saadettin takımı 1. oldu diğerlerini hatırlamıyorum.

Salondan bir kaç görüntü.. http://www.samsunmasatenisi.com/?Syf=4&Fa=4&Id=249089

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sıcak ve nemli bir zamanda kıyı şehrinde ama ferah bir salonda gerçekleşti forum buluşmamız. Dolu dolu geçen bir buluşma oldu, tam alıştık derken zaman yetmedi bitti... Tek sıkıntım Pazar sabahı yaptığım ilk maçta Tufan abiyi terse yatırarak :fildir: "oha" dedirttiğim spin sonrası belimi incitmem oldu ama olsun sayıyı aldım ya :alkis: . Velhasıl tadı damağımda kalan bu güzel buluşmaya emeği geçen ve katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masatenisi.org Forum buluşmalarının 12. si bu yıl Samsun'da düzenlendi. Genel olarak harika bir buluşma oldu diyebilirim. Hatta hatta şu ana kadar yapılmışların en iyisiydi desem abartmış olmam. Gözüken o ki dertsiz, tasasız, keyifli bir buluşmanın anahtarı iyi bir il temsilcisi ve hakem kadrosu imiş. Geçmiş yıllarda il temsilcilerinin ve hakemlerin bu dostane ortama nasıl çomak soktuğunu en iyi bilenlerden birisiyim..

Her buluşma olduğu gibi bu buluşmada da eski dostlarla hasret giderdik, üzerine yeni dostlarla tanıştık. İşin en güzel yanı da bu sanırım. Benim için bu camiadaki her insan çok özel ve değerli. Sizleri tanımaktan ötürü kendi adıma çok mutluyum. Umarım sizler de benimle aynı hisleri paylaşıyorsunuzdur

Buluşmada ufak tefek olumsuzluklar da yaşandı fakat bunlara değinip bu güzel organizasyona ve verilen emeğe gölge düşürmek istemiyorum. Yaşını başını almış ama yaşının adamı olamamış bazı insanların gösterdiği centilmenlik dışı tavırlara, buluşma ruhuna yakışmayan hal ve hareketlere, kupa ve madalya tedarikçiliğine eminim ki en güzel cevabı verdim, verdik. Bundan sonraki buluşmalarda daha dikkatli olacağımızı ve bu tarz insanlara ve davranışlara asla geçit vermeyeceğimizi belirtmek istiyorum.

Son olarak teşekkür faslı;

Bizleri masatenisi.org bünyesinde bir araya getiren ve her yıl ülkenin çeşitli yerlerinde buluşma fırsatı sağlayan forum yöneticilerimiz Ertan Patır ve Tufan Yalçın'a,

Bu yılki buluşmanın Samsun'da yapılmasına vesile olan forum üyelerimiz Bilal Olgun ve Adem Güneşoğlu'na,

Organizasyon boyunca gösterdikleri dostane tavırlardan ötürü il temsilcimiz Vedat Bey'e ve hakemlerimize,

Yol ve oda arkadaşlarım Ayhan, Rahim, Cihad ve Tahsin abilere,

Takım arkadaşım Fatih Kaya'ya,

Mesafe dinlemeden, sırf bu güzel ortamda bulunabilmek adına fedakarlık gösteren tüm masa tenisi sever dostlara,

Ve organizasyonda zerre kadar da olsa emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyorum.

Unuttuğum, pas geçtiğim kimse varsa affola.

Seneye görüşmek üzere!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keşke belini incitmeseydin bir iki tur daha gece bilirdik neyse can sağlığı artık takım arkadaşlarım murat ayabaktı ve vefik ulak abimize çok çok teşekkur ederim bende sene inşallah aynı kadro farklı şehirde buluşmak dileğiyle son olarak bilal olgun dostumuza verdiği emekler için ellerine kollarına ayaklarına sağlık diyoruz herşey için teşekurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun hocam senin video ve fotoğraflarını bekliyoruz.Hayırdır neden yayınlamıyorsun? bilelim.

Sayın Aydın Demirkol (nam ı diğer: çakal ) 1 haftadır face de fotolar...Buyurun..Selamlar..

https://www.facebook.com/pages/12Masa-Tenisi-orgforum-bulu%C5%9Fmas%C4%B1-SAMSUN/264109257037401

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..